MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

„Down the road. Zespół w trasie” nowy program Przemka Kossakowskiego w TTV

„Down the road. Zespół w trasie” to nowy program Przemka Kossakowskiego, który pojawi się na antenie TTV już wiosną 2020 roku. Opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Kossakowskim ruszają w podróż swojego życia. Wspólnie odwiedzą sześć krajów, a w drodze zmierzą się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki.

 

 

 

 

 

 

Zespół Downa dotyka jedną na 700 osób. To jeden chromosom, ale zmienia naprawdę dużo. Nasi bohaterowie nie uznają konwenansów – są szczerzy, prawdziwi, spontaniczni i niezależniJak poradzą sobie w podróży? Czego dowiedzą się o samych sobie?

Bohaterowie “Down the road. Zespół w trasie” spróbują odnaleźć się w sytuacjach, w których dotąd nie mieli okazji brać udziałuZ pozoru proste, rutynowe czynności, nie są dla nich czymś oczywistym. To czas na przełamywanie własnych barier – lot helikopterem, spacer na wysokości albo nurkowanie w lodowatej wodzie.

Już w niedzielę 12 stycznia Przemek Kossakowski pojawi się w Warszawie podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przybędzie tam razem z bohaterami programu “Down the road. Zespół w trasie” – Dominiką i Michałem. Widzowie będą mogli zobaczyć ich na żywo o 10:10 w TTV lub przybić im piątkę osobiście i wspólnie wesprzeć WOŚP na Placu Teatralnym w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *