Druga część „Czarnej księgi rządów PiS” we wtorek z „Gazetą Wyborczą”

We wtorek, 30 października br. z „Gazetą Wyborczą” dostępna będzie druga część „Czarnej księgi rządów PiS. Czarne jest czarne”. Tym razem wydanie poświęcone jest zmianom, jakie nastąpiły w polskich miastach w ostatnich trzech latach, przedstawia także wydarzenia z kraju, które miały miejsce od chwili wydania pierwszej części „Czarnej księgi…”.

W „Czarnej księdze PiS w miastach. Czarne jest czarne” znajdą się informacje m.in. o zmianach w szkołach, tajemniczych lokalnych karierach i układach.

Wydanie będzie dostępne wraz z całym nakładem wtorkowej „Gazety Wyborczej”. Cena numeru z „Czarną księgą…” wyniesie 6,99 zł.

Wtorkowe wydanie „Gazety Wyborczej” z dodatkami wspiera kampania promocyjna prowadzona w telewizji (TVN24, Polsat News) i w internecie (media społecznościowe), a także autopromocja na łamach „Gazety Wyborczej” i na Wyborcza.pl. Działania przygotował dział marketingu „Gazety Wyborczej”, za zakup mediów odpowiadało Blue449.

Pierwsza część „Czarnej księgi rządów PiS. Czarne jest czarne” ukazała się wraz z „Gazetą Wyborczą” w środę, 17 października br. – była dostępna z częścią nakładu ogólnopolskiego. Wydanie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem czytelników. Do redakcji „Gazety Wyborczej” w Warszawie i pozostałych miastach przez cały dzień przychodzili, pisali i dzwonili czytelnicy, którzy nie zdołali kupić „Czarnej księgi…”. Z tego względu redakcja dziennika uruchomiła sprzedaż wysyłkową wydania – można je zamówić na dwa sposoby:
– telefonicznie pod numerem 22 555 44 00 (w dni powszednie od godz. 9 do 17), – w internecie na www.kulturalnysklep.pl

Raport jest też cały czas dostępny w serwisie Wyborcza.pl – dla prenumeratorów bez dodatkowych opłat oraz w wersji na czytniki – na www.publio.pl.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *