Druga edycja „Funduszu Wczasów Pogodowych” w wakacje w Radiu Pogoda

Przez całe wakacje na antenie Radia Pogoda będzie trwała zabawa pod hasłem „Fundusz Wczasów Pogodowych” – w codziennych rozgrywkach słuchacze będą walczyć o tygodniowy pobyt w hotelu w Busku Zdroju. Na turnus pojedzie w sumie 50 pogodnych wczasowiczów. To już druga edycja tej popularnej wakacyjnej zabawy.

 

 

W wakacje, jak zawsze codziennie rano słuchaczy Radia Pogoda będą budzić głosy Joanny Kruk i Zygmunta Chajzera. Program „Pogodny Poranek” pełen wakacyjnych konkursów i ciekawostek będzie obecny na antenie od poniedziałku do piątku, od godz. 6:00 do 10:00.

Latem słuchacze Radia Pogoda wybiorą Wakacyjną Piosenkę Radia Pogoda – każdego dnia po godz. 11:00 Łukasz Szaciłowski zaprezentuje jeden utwór, który będzie walczył o to miano. Słuchacze będą mogli głosować na piosenki na stronie www.radiopogoda.pl

W czasie wakacji Krzysztof Szewczyk i Wojciech Pijanowski w swojej audycji pod tytułem „Pogodni Panowie” będą zabawiali słuchaczy anegdotami. Ich program pełen humoru i dystansu do świata prezentowany będzie codziennie między godziną 16:00 a 17:00.

Natomiast po godzinie 18:00 od poniedziałku do piątku w programie „Wakacje z gwiazdami” znane osoby będą polecać ulubione miejsca, w których spędzają wakacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *