Druga kolejka Bundesligi w nc+

Już w najbliższy piątek startuje druga kolejka zmagań w niemieckiej Bundeslidze. W tej rundzie przygotowaliśmy dla Państwa dwie transmisje, podczas których będziemy śledzić występy Polaków.

 

 

 

FC Koeln – Borussia Dortmund

W piątek zapraszamy na starcie Borussii Dortmund z Łukaszem Pisczkem w składzie. BVB zagra na wyjeździe z beniaminkiem – FC Koeln. Łukasz Piszczek i jego koledzy z Nadrenii Północnej-Westfalii rozpoczęli kampanię z przytupem. Na inaugurację Bundesligi rozgromili wspomniany wyżej Augsburg 5:1. Polski defensor rozegrał blisko 70 minut, a został zmieniony przy bezpiecznym dla BVB wyniku. Trener dortmundczyków oszczędzał siły naszego zawodnika, osiągnął także główny cel drużyny z Signal iduna Park – już na starcie jego piłkarze mają przewagę nad broniącym mistrzowskiej patery, Bayernem Monachium. Team Roberta Lewandowskiego bowiem zaledwie zremisował na swoich śmieciach z Herthą Berlin. Pojedynek FC Koeln – BVB w najbliższy piątek, 23 sierpnia, od 20:20 tylko w CANAL+. Mecz skomentują Edward Durda i Tomasz Ćwiąkała.

Union Berlin – FC Augsburg

Dzień później, inny pierwszoroczniak, Union Berlin, barw którego broni nasz golkiper, Rafał Gikiewicz, zmierzy się z FC Augsburg. Bolesne przywitanie z niemiecką ekstraklasą zaliczył nasz rodak. Najlepszy bramkarz minionego sezonu zaplecza Bundesligi, puścił aż 4 gole w starciu z RB Lipsk. Małym pocieszeniem dla naszego golkipera jest fakt, że ekipa spod znaku czerwonego byka ma ambicje i realizuje je, by być czołową siłą w ligowej elicie. W drugiej serii gier, zadanie dla stołecznej jedenastki wydaje się prostsze. Union czeka mecz wyjazdowy z Augsburgiem, który jest rozbity po laniu jakie dostał w Dortmundzie. Absolutny beniaminek rozgrywek staje więc przed szansą, na zdobycie swych pierwszych punktów w historii zjednoczonej Bundesligi. Mecz Augsburg – Union Berlin w sobotę, 24 sierpnia o 15:20 w CANAL+. Na stanowiskach komentatorskich będą dla Państwa: Bartosz Gleń i Grzegorz Kaczmarczyk.

Plan transmisji drugiej kolejki Bundesligi w nc+

piątek, 23 sierpnia

20:20 FC Koeln – Borussia Dortmund, CANAL+  komentarz: Edward Durda, Tomasz Ćwiąkała

sobota, 24 sierpnia

15:20 Union Berlin – FC Augsburg, CANAL+ komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Kaczmarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *