MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

"Druga twarz" nowy program Karoliny Gilon w TTV

Karolina Gilon w nowej roli, prowadzącej program DRUGA TWARZ, będzie pomagała ludziom z nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem. Bohaterami serii będą osoby, które swoim wizerunkiem wywołują wzburzenie otoczenia.

Podobno pierwsze wrażenie jest najważniejsze i rzadko kto dostaje drugą szansę. W programie Karoliny Gilon, jej bohaterowie otrzymają DRUGĄ TWARZ. Ich ciała pokryte są tatuażami, a twarze ozdobione kolczykami i tunelami – a to w życiu codziennym oznacza kłopoty. Taki wygląd nie cieszy się akceptacją społeczną i często, zamiast podkreślać charakter, zmusza do życia w ukryciu. Czy w świecie opanowanym przez selfie i kulturę fit jest miejsce dla ludzi, którzy wyglądają wyraziście i nie mieszczą się w kanonie?

Karolina Gilon wraz z uznanymi ekspertami od wizerunku Malwiną Wędzikowską, Marcinem Tyszką i Łukaszem Urbańskim poszuka dla swoich bohaterów złotego środka między akceptacją otoczenia, a indywidualną potrzebą wyróżnienia się z tłumu. Prowadząca sięgnie po niecodzienne metamorfozy i prowokacje. Sprawdzi między innymi,  jak dzieci reagują na kolczyki w twarzy. Czy tatuaż naprawdę przeszkadza w zdobyciu pracy? Czy człowiek z kolorowymi włosami może być traktowany poważnie w negocjacjach biznesowych?  Obok tych, którzy wybrali kontrowersyjny wygląd, pojawią się ludzie borykający się z  osobliwymi  problemami jak nadmierne owłosienie, czy nieszczęśliwie zakończony zabieg kosmetyczny.

W programie DRUGA TWARZ wszyscy bohaterowie będą mieli szansę zobaczyć swoje zupełnie nowe oblicze. Będą mogli spróbować życia w nowej skórze. Czy nowa propozycja skłoni bohaterów do całkowitej zmiany wizerunku?

Czy w nowym wcieleniu spodobają się sobie? Jak zareagują najbliżsi? Czy któryś z bohaterów zdecyduje się na stałe zmienić wygląd na bardziej “zwyczajny”?

Piękna i bestia w jednym – nowy program Karoliny Gilon na antenie już jesienią w TTV!

Premiera październik  2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *