Drugi sezon „Kabaretowej Dynastii” w Nowa TV

Polacy kochają kabarety. Kabarety kochają swoich widzów i dlatego… na ich oczach rozmnażają się, pączkują, kwitną. Z kilku skromnych grup, występujących w piwnicach artystycznych urosła wielka kabaretowa dynastia, prezentująca się w okazałych salach koncertowych i teatrach.

 

Głównym założeniem drugiego sezonu „Kabaretowej Dynastii” jest prezentacja szerokiego spektrum polskiego środowiska kabaretowego, z uwzględnieniem formacji młodych, wchodzących dopiero na scenę, ale już nagradzanych i utytułowanych, w towarzystwie uznanych gwiazd polskiej satyry. Wszystko będzie spinać i spajać Marcin Wójcik oraz dwie piękne aktorki: Katarzyna Bujakiewicz i Aleksandra Szwed. Program z udziałem publiczności został zarejestrowany w warszawskim Teatrze Capitol. Reżyserem cyklu jest Beata Harasimowicz.

W nowym cyklu kabaretowym Telewizji NOWA TV zobaczymy: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Paranienormalni, Projekt Ancla, Kabaret Rewers, , Kabaret K2, Kabaret na Koniec Świata, Formacja Chatelet oraz solistów: Szymona Łątkowskiego, Bartosza Gajdę, Ewę Stasiewicz oraz Jabbara.

Premiera drugiego sezonu „Kabaretowej Dynastii” – 1 marca 2019 roku o godz. 20:00 w Telewizji Nowa TV


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *