Drugi sezon „Najgorszych polskich tatuaży” od 30 sierpnia w TTV!

Kod PIN do karty bankomatowej, imię nieaktualnej miłości sprzed lat, czy nieprzemyślany napis na czole – temat błędów młodości i nieudanych ozdób na ciele to studnia bez dna, dlatego już wkrótce z drugim sezonem wracają specjaliści od przykrywania „Najgorszych polskich tatuaży”! Jedno jest pewne – pomysłowości i kreatywności nie będzie można odmówić żadnemu bohaterowi tej serii.

 

Każdy z nas zna kogoś, kto posiada nieudany tatuaż i nie może już na niego patrzeć. Kiedyś wyglądał fajnie, ale teraz stanowi powód do wstydu, gdyż najczęściej powstawał pod wpływem impulsu.

Bohaterowie drugiej serii „Najgorszych polskich tatuaży” trafią w ręce profesjonalnych tatuażystów, ponieważ wyzwania przykrycia niechcianych „dziar” podejmą się znani z pierwszego sezonu – Sebastian „Junior”, Kaja, Tomek, Paweł oraz najnowsza w zespole – Magda – która na co dzień tatuuje w Irlandii. Wyspecjalizowani w swoim stylu, doświadczenie zbierali latami, teraz stają oko w oko ze zmorą każdego artysty – fuszerką i nieudanymi ozdobami na ciele.

Oni już nie raz udowodnili, że sztuką jest zrobić dobry tatuaż, ale jeszcze większą jest przykryć fatalny! Z czym przyjdzie im się zmierzyć tym razem?

„Najgorsze polskie tatuaże 2” zadebiutują na antenie TTV już 30 sierpnia

Premierowe odcinki emitowane będą w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55. 10-odcinkowa seria dostępna będzie również w serwisie Player.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *