MediaTVPZapowiedzi TV

Drugi sezon serialu dokumentalnego „Reset” w TVP1 i TVP Info

We wtorek, 22 sierpnia o godzinie 21:10 w TVP1 i TVP Info zostanie wyemitowany premierowy odcinek nowego sezonu serialu dokumentalnego „Reset”. Autorzy serialu, Michał Rachoń i Sławomir Cenckiewicz, wrócą do tematyki poruszonej już w pierwszej serii dokumentu, czyli relacji polsko – rosyjskich w latach poprzedzających wybuch wojny na Ukrainie. Kulisy prowadzenia tej polityki nakreślą informacje i dokumenty, pojawią się nowe wątki i materiały oraz rozmowy ze specjalnymi gośćmi: politykami, dziennikarzami, ekspertami od spraw międzynarodowych, w szczególności znawcami realiów polityki rosyjskiej.

 

Pierwszy sezon serialu dokumentalnego spotkał się z ogromnym zainteresowaniem widzów. Emitowany w poniedziałki równolegle na antenach TVP1 i TVP Info cykl obejrzało – na obu antenach – ponad 1,54 mln widzów, co przełożyło się na udział pasma na poziomie 15,1%. W TVP1 serial śledziło średnio 670 tys. widzów, a w TVP Info 880 tys. widzów. W poniedziałek, 24 lipca wyemitowano siódmy, ostatni odcinek pierwszej serii cyklu, który podsumowywał to wszystko, co dotychczas zaprezentowano widzom na temat polityki kraju względem Federacji Rosyjskiej.

Telewizja Polska zaprasza na drugi sezon wyczekiwanego przez widzów programu. Już 22 sierpnia, równolegle na antenach TVP1 i TVP Info o godzinie 21:10 premierowy odcinek „Resetu”. W związku z odkrytymi właśnie dokumentami kolejny sezon z pewnością spotka się z szerokim zainteresowaniem.

Kolejne odcinki będzie można oglądać we wtorki o godz. 21:10 w TVP1 i TVP Info. Po każdym odcinku na antenie TVP Info – debata na żywo.

Nadal dostępne są odcinki pierwszego sezonu serialu dokumentalnego na portalu tvp.info, na TVP VOD, w aplikacji mobilnej TVP GO oraz w serwisie YouTube.

Serial dokumentalny „Reset” dostępny jest w kilku wersjach językowych – angielskiej, niemieckiej i ukraińskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *