Drugi sezon „The Story Of My Life. Historia naszego życia” w Polsacie (wideo)

Od września w Polsacie kolejne gwiazdy będą podróżować w czasie. W premierowym sezonie „The Story Of My Life. Historia naszego życia” Katarzyna Montgomery zabrała do przyszłości pięć par oraz widzów, którzy wzruszali się i śmiali do łez razem z gośćmi programu. Podobne emocje czekają na widzów Telewizji Polsat również w nadchodzącej, drugiej edycji show.
 

 
Pierwsza edycja programu „The Story Of My Life. Historia naszego życia” cieszyła się ogromną popularnością. Gośćmi Katarzyny Montgomery byli: Dorota i Radosław Liszewscy, Lenka i Jan Klimentowie, Julia Wieniawa i Antoni Królikowski, Dorota i Czesław Mozilowie oraz Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Każda z par miała okazję przeżyć wspólną podróż w czasie, a wszystko dzięki charakteryzacji na najwyższym poziomie. Widowiskowe transformacje pozwoliły bohaterom programu spojrzeć w przyszłość i z perspektywy staruszków przeanalizować na swoje życie, co często skłaniało ich do refleksji i zwierzeń.
Program wzbudzał wielkie emocje nie tylko wśród gości, lecz także wśród widzów, którzy chętnie komentowali wszystkie metamorfozy. „Bardzo dziękuję za ten program. Dziś oglądałam go po raz pierwszy. Śmiałam się i płakałam jednocześnie. Nigdy mnie jeszcze tak żaden program nie wzruszył. Niesłychanie emocjonalny pomysł”, „Otwarcie tajnego przejścia ku przyszłości, a po powrocie… przemiana. Nieunikniona. Sądzę, że to wspaniały eliksir dla duszy ludzkiej. Specyficzne dojrzewanie dojrzałych, spotkanie zrozumienia, zrozumienie czym jest czas, czym jest nasza dusza” – pisali widzowie.
Drugi sezon „The Story Of My Life. Historia naszego życia” będzie można oglądać już od września na antenie Telewizji Polsat.
 

 
Niebawem poznamy listę uczestników, wspólnie z którymi doświadczymy starości. Kogo chcielibyście zobaczyć w kolejnej edycji?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *