Internet & Gry - Reklama

„Drużyna Mistrzów” nowym cyklem WP SportoweFakty

W piątek 23 kwietnia w serwisie WP SportoweFakty wystartował cykl „Drużyna Mistrzów”. Będzie to seria osobistych opowieści o drodze na szczyt i najtrudniejszych momentach w karierach wybitnych polskich sportowców. Pierwszy artykuł w ramach cyklu napisał Robert Lewandowski.

 

Cykl ruszył 23 kwietnia i ma zakończyć się przed startem Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Teksty publikowane będą co tydzień. Na specjalnej podstronie projektu WP SportoweFakty – Drużyna Mistrzów, czytelnicy zobaczą karty, które systematycznie będą odsłaniać się, ukazując zdjęcie kolejnego autora-sportowca. Każda następna postać będzie niespodzianką dla użytkowników. Serię otwiera Robert Lewandowski, uznany za najlepszego piłkarza świata. Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski opowiada o swojej zawiłej i niezwykłej ścieżce do panteonu gwiazd światowego futbolu.

Pochodzę z normalnej rodziny, szedłem taką samą ścieżką, jak tysiące podobnych do mnie dzieciaków. Swoje pierwsze pieniądze zarobiłem malowaniem płotu u sąsiadów. Jako nastolatek dostawałem stypendia w klubach, kilkaset złotych miesięcznie. Zanim wyjechałem do Poznania grać w Lechu, w czasie studiów, mieszkałem z Anią w komunalnym, 44-metrowym mieszkaniu – czytamy w autorskim artykule Roberta Lewandowskiego.

­– Nasi czytelnicy wracają na WP SportoweFakty, bo poszukują informacji o sukcesach, porażkach, zmaganiach swoich idoli. Chcą doświadczać emocji, które zapewniają gwiazdy sportu. To skłoniło nas do zbudowania niezwykłej reprezentacji. Chcieliśmy „dać” naszym użytkownikom ich ulubieńców. Stworzyliśmy Drużynę Mistrzów, składającą się z najwybitniejszych polskich zawodniczek i zawodników. Namówiliśmy ich do opisania na naszych łamach swojej drogi na sportowy szczyt – mówi Paweł Kapusta, redaktor naczelny WP SportoweFakty. – Teksty mają ten niezwykły walor, że zawierają często bardzo osobiste, zaskakujące wyznania. Jestem przekonany, że to nie lada gratka nie tylko dla czytelników, którzy na co dzień śledzą zmagania sportowe – dodaje.

WP SportoweFakty to największy w kraju serwis sportowy, odwiedzany codziennie przez 1,5 mln realnych użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *