Dwie gorące premiery na CDA Premium jeszcze w listopadzie

Już wkrótce widzowie CDA Premium zobaczą dwa nowe, niepokazywane dotąd w Polsce tytuły. Premiera pierwszego z nich („Seks to nie grzech”), a zarazem jednego z najchętniej oglądanych filmów na Netflixie w USA, już w najbliższy czwartek.

 

W listopadzie CDA Premium pokaże dwa nowe, niepokazywane dotąd w Polsce tytuły: komedię „Seks to nie grzech” z 2019 roku (tytuł oryginału „Yes, God, yes”) oraz postapokaliptyczny horror „Alone” z 2020 roku.

Główną rolę w filmie „Seks to nie grzech” gra Natalia Dyer, doskonale znana fanom serialu „Stranger Things” jako Nancy Wheeler. Tym razem Dyer gra nastolatkę, która odkrywa potrzeby własnej seksualności oraz… masturbacje. Zadawanie pytań związanych z dojrzewaniem i seksem w szkole do której uczęszcza bohaterka – katolicka placówka o bardzo konserwatywnych zasadach – nie jest mile widziane…

Film jest nie tylko żywiołową komedią, ale przede wszystkim w sposób bezpretensjonalny mówi o tym, co najważniejsze dla nastolatków w okresie dojrzewania. „Seks to nie grzech” był bardzo ciepło przyjęty przez krytykę i widzów za oceanem – wg dystrybutora film był nr 2 w TOP 10 najchętniej oglądanych w swojej kategorii na Netflixie w USA. W Polsce będzie można zobaczyć go tylko w CDA Premium – premiera filmu już w najbliższy czwartek, 19 listopada o godzinie 18.00.

Kolejna listopadowa nowość w CDA Premium to horror „Alone” z 2020, z Donaldem Sutherlandem w jednej z głównych ról. Świat ogarnia chaos po wybuchu epidemii, a główny bohater barykaduje się w swoim mieszkaniu i w izolacji stara się przetrwać najgorsze. Szybko jednak okazuje się, że musi porzucić swoje schronienie… Film zostanie udostępniony jeszcze w listopadzie.

Więcej informacji o filmach na https://media.cda.pl oraz https://cdacinema.pl. Wszystkie filmy dostępne są dla subskrybentów usługi CDA Premium.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *