Kultura, muzyka, kino, moda

Dwie sale Helios Dream od piątku w Poznaniu

6 grudnia br. widzowie poznańskiego kina Helios będą mogli wybrać się na seans nie do jednej, a dwóch wyjątkowych sal Helios Dream. Na kinomanów czekają komfortowe, elektrycznie rozkładane fotele oraz rozwiązania technologiczne, zapewniające wyjątkową jakość obrazu i dźwięku. Wraz z otwarciem drugiej sali premium w kinie w centrum handlowym Posnania, sieć Helios będzie dysponowała w sumie 13. salami w tym standardzie.

 

 

 

 

Od piątku, 6 grudnia br. kino Helios w Posnanii będzie dysponowało dwiema salami Helios Dream, w których łącznie filmy będzie mogło oglądać 225 widzów. Innowacyjny koncept, który pojawił się w poznańskim kinie w ubiegłym miesiącu, jest promowany hasłem „Nowy komfort kina” m.in. w mediach lokalnych, internecie i na nośnikach reklamy zewnętrznej.

Helios Dream to sale, które dzięki najnowocześniejszej technologii przenoszą widzów w nieznany dotąd wymiar kina. Wyróżniają się nowoczesnym designem, są wyposażone w szerokie i komfortowe fotele z elektryczną regulacją siedzeń, a najnowsza technologia gwarantuje oglądanie filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. Za sprawą systemu Dolby Atmos – kilkudziesięciu niezależnych ścieżek audio rozsyłanych do głośników rozmieszczonych dookoła sali kinowej, a także w jej suficie, widzowie mogą jeszcze silniej przeżyć filmowe emocje. Sale Helios Dream są wyposażone w nowoczesne projektory Christie, które są przystosowane do wyświetlania obrazu w wysokiej rozdzielczości 4K. Dzięki temu kinomani mogą oglądać wyjątkowo realistyczny obraz nasycony bogactwem żywych kolorów.

Od piątku sieć Helios będzie dysponowała łącznie 13 salami Helios Dream w siedmiu multipleksach: w Gdańsku (dwie sale), w Katowicach (dwie sale), w Łodzi (dwie sale), w Poznaniu (dwie sale), w Radomiu (jedna sala), w Rzeszowie (jedna sala) i w Warszawie (trzy sale).

Helios to największa w Polsce sieć kin wielosalowych – dysponuje 48 obiektami, w których znajdują się 273 ekrany i ponad 52 tys. miejsc. W 2019 r. sieć otworzyła swój najnowocześniejszy multipleks – w warszawskim Blue City oraz kino w pabianickim Centrum Handlowo-Rozrywkowym Tkalnia, a już 6 grudnia br. Helios zaprosi widzów do nowego kina sieci w Legionowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *