Cyfrowy PolsatPolecanePolsatWAŻNE

DwuPak, czyli telewizja i telefon od Cyfrowego Polsatu i Plusa do końca roku za darmo!

Startuje nowa oferta specjalna dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu. DwuPak to oferta telewizji Cyfrowego Polsatu z pakietem od 19,90 zł oraz oferta abonamentu telefonicznego w Plusie z rabatem. Obie te usługi można mieć już za niecałe 40 zł miesięcznie, a w ramach specjalnej promocji można też do końca roku korzystać z nich za darmo!

Oferta DwuPak jest dostępna od 22 maja dla nowych i obecnych klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa. Składają się na nią telewizja, jako pierwszy produkt pełnopłatny, oraz abonament telefoniczny, na który przez całą długość umowy jest przyznawany rabat w wysokości 50% lub 10 zł.
Produkty, które można połączyć w DwuPak oraz rabaty:

 • Telewizja Cyfrowego Polsatu jest pierwszym produktem w zestawie i nie podlega rabatowi. Obecni i nowi klienci Cyfrowego Polsatu mogą ją połączyć w DwuPak w abonamentach od 19,90 zł, natomiast użytkownicy telewizji w wyższych abonamentach mają możliwość łączenia usług i korzystania ze zniżek cenowych w ramach Programów smartDOM oraz smartFIRMA.
 • Oferta JA+ Abonament od abonamentu 39,99 zł, rabatowana 50% co miesiąc.
 • Oferta DUET, czyli dwie karty SIM w ramach jednej opłaty miesięcznej, w abonamentach od 44,99 zł, rabatowanych 10 zł co miesiąc.
 • Oferta JA+ Rodzina, czyli trzy karty SIM w ramach jednej opłaty miesięcznej, w abonamentach od 69,99 zł, rabatowanych 10 zł co miesiąc.

DwuPak w ramach specjalnej dodatkowej promocji można mieć do końca roku całkowicie za darmo, jeśli skorzysta się z oferty telewizji w abonamencie 19,99 zł (Pakiet Rodzinny HD) oraz abonamentu telefonicznego za minimum 39,99 zł w ofercie elastycznej.
DwuPak wspierać będzie kampania reklamowa przygotowana przez Agencję Grey. Spoty powstały według scenariusza Sławomira Klimczuka i Pawła Malkiewicza, a ich reżyserem jest Michał Bulik. Można je zobaczyć w Telewizji Polsat i kanałach tematycznych Polsatu. Zakupu mediów dokonał Dom Mediowy Viseum.

5 komentarzy do “DwuPak, czyli telewizja i telefon od Cyfrowego Polsatu i Plusa do końca roku za darmo!

 • Nieźle to się rozwija w Plusie. Nie wiem nawet, czy nie przebili nawet Smart Domu tym Dwupakiem. Ale problemy bogactwa to zawsze mogą być.

  Odpowiedz
  • No to warto pamiętać, że Dwupak nie wyklucza korzystania z kolejnych usług w ramach smart domu :). Bardzo mi tym Plus zaimponował, bo to mocno proklienckie działanie.

   Odpowiedz
   • Nieprecyzyjnie jest tu napisane. Zgodnie z regulaminem, jeśli korzystasz ze smartdomu, to nie otrzymasz rabatu w Dwupaku. Plus wprowadził Dwupak specjalnie dla klientów z niższym zobowiązaniem, żeby też mogli płacić mniej.

    Odpowiedz
 • Bardzo dobrze Cyfrowy Polsat zrobił, że przejął Polkomtela, bo dzięki temu może sobie pozwalać na takie fajne oferty.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *