"Dżentelmeni i wieśniacy" – 2. sezon w TTV

Przed nami nowy sezon zamian, kontrastów i ekstremalnych doświadczeń z udziałem mężczyzn. Zmierzą się z zaskakującą rzeczywistością życia na wsi w kontrze do luksusowego wielkomiejskim stylu.

W pierwszym odcinku  Przemek z Warszawy uda się w Bieszczady do wsi Jaćmierz. Elegant pracuje w międzynarodowej korporacji, gdzie zajmuje kierownicze stanowisko.  Żyje luksusowo, je , pije i bawi się w mieście z grupą bliskich przyjaciół. Pasjonuje się aktorstwem. Otacza tylko ładnymi i ekskluzywnymi przedmiotami, ceni sobie towarzystwo ludzi z klasą i rozrywki na poziomie.  Jest przekonany o tym, że nie ma rzeczy, z którą sobie nie poradzi. Czy w wiejskich realiach ta zasada się sprawdzi ?

Czy schowa dumę w gumiakach i przeprowadzi inseminację krowy? Jak jego talent do negocjacji sprawdzi się przy zakupie kóz? Takie zadanie wyznaczył mu Janek, który pod Sanokiem  hobbystycznie prowadzi spore gospodarstwo.  Jest właścicielem ponad pięćdziesięciu krów. Hoduje je z pasją. Czy warszawski sposób dbałości o zwierzęta sprawi, że łatwo mu będzie zrozumieć po co komu psie spa? Jak mu pójdzie nauka podrywu w tańcu? Czy zostanie królem lodowiska i pokaże miejskim damom jak „smakuje” chłop ze wsi ? Czy Jankowi posmakuje sushi jedzone pałeczkami?
W nowej serii „Dżentelmeni i wieśniacy” męska duma mieszczan zostanie skonfrontowana z surową rzeczywistością wsi.

Premiera 1 marca ,  czwartek, godz. 22:30

Powtórka: sobota godz.21:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *