Dzień Babci i Dziadka w lajt mobile

W związku z tym, że jutro (15.01.2021) startuje kampania lajt mobile z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka dla osób w wieku 60+, przesyłam szczegóły promocji, którą przygotowaliśmy na tę okoliczność.

 

Zbliża się Dzień Babci i Dzień Dziadka! Z tej okazji sieć komórkowa lajt mobile przygotowała specjalną ofertę dla Seniorów! W dniach od 15.01.2021 do 24.01.2021 r. obowiązuje promocja na opłatę aktywacyjną za 1,00 zł we wszystkich ofertach abonamentowych dla Klientów indywidualnych. Z oferty promocyjnej mogą skorzystać wszystkie Osoby powyżej 60 roku życia, które w czasie obowiązywania promocji złożą zamówienie przez naszą stronę internetową. Rabat zostanie przyznany na opłatę aktywacyjną dla każdej Karty SIM, realizowanej w ramach złożonego zamówienia.

Szczegóły promocji:

Przy przenoszeniu numeru, jak i przy zakupie nowej oferty na abonament, wszystkie osoby powyżej 60 roku życia otrzymają rabat na aktywację usług w sieci lajt mobile. Opłata aktywacyjna przed promocją wynosi 29,00 zł, a w promocji wyniesie tylko 1,00 zł!

W lajt mobile umowę można zawrzeć w bezpiecznym trybie 100% online – bez konieczności kontaktu z kurierem i okazywania jakichkolwiek dokumentów.

Wszystkie oferty na abonament dostępne są na naszej stronie internetowej
www.lajtmobile.pl.

Regulamin promocji: https://lajtmobile.pl/wp-content/uploads/2021/01/Regulamin_Promocji_Aktywacja_1-zl_dzien_babci_dziadka_15-24.01.2021.pdf

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *