Kultura, muzyka, kinoMediaZapowiedzi TV

Dzień dobry, kocham cię! w Kinie Letnim Telewizji Kino Polska (wideo)

Podczas kolejnego wieczoru z polskim filmem Kino Polska wyemituje w Kinie Letnim film Dzień dobry, kocham cię! – zabawną komedię romantyczną z popularną Barbarą Kurdej-Szatan w roli głównej. Pokaz odbędzie się w piątek, 6 września o godzinie 21:00, na Placu Grunwaldzkim w Gdyni. Wstęp bezpłatny.

 

 

 

Basia – główna bohaterka komedii Dzień dobry, kocham cię! – to miłośniczka jazdy na rolkach i pracowniczka korporacji. Pewnego dnia wpada na nią przystojny lekarz Szymon. Mężczyzna jest oczarowany Basią, jednak seria niefortunnych zdarzeń nie pozwala mu się z nią skontaktować. W międzyczasie w życiu kobiety pojawia się nowy adorator – Leon. Co z tego wszystkiego wyniknie?

W ramach Kina Letniego telewizja Kino Polska pokaże w sumie 18 polskich filmów. Do 13 września pokazy będą odbywać się w każdy piątek o godz. 21:00 na Placu Grunwaldzkim w Gdyni. Od 16 do 21 września, czyli już w trakcie 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, filmy będą emitowane codziennie o godz. 20:00.

 

Kino Letnie Telewizji Kino Polska odbywa się pod patronatem Urzędu Miasta Gdyni (www.gdynia.pl). Sponsorem wydarzenia jest Ziaja(www.ziaja.com). Partnerami imprezy są: Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni (www.festiwalgdynia.pl), ChaiKola(www.chaikola.com) i Hotel Mercure w Gdyni. Patroni medialni to: portal Trójmiasto.pl (www.trojmiasto.pl), Radio Gdańsk(www.radiogdansk.pl) i Co Jest Grane 24 (www.cojestgrane24.wyborcza.pl).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *