Dzień Dziecka w TOP KIDS: okno otwarte w UPC Polska i Netia oraz nowości programowe

Przez cały czerwiec kanał TOP KIDS będzie dostępny w ramach tzw. okna otwartego u dwóch dużych operatorów kablowych w Polsce : UPC Polska (pozycje 616 Horizon, Kaon i 677 Mediabox) oraz Netia (pozycja 107).

 

 

 

Nadawca kanału przygotował też niespodziankę dla najmłodszych widzów z okazji Dnia Dziecka! 1-go czerwca w ramówce stacji pojawi się aż 5 nowości programowych!

Największymi hitami czerwcowej ramówki będą m.in. takie tytuły jak Bob Budowniczy i Strażak Sam.

Pierwszy z nich opowiada o przygodach tytułowego bohatera i jego paczki, do której należą: koparka, betoniarka, spychacz, dźwig i walec. Wszystko toczy się na placu budowy, gdzie ludzie i maszyny wzajemnie się szanują i świetnie dogadują. Bob Budowniczy zawsze stara się jak najlepiej wykonywać swoją pracę na budowie.

Premierowe odcinki codziennie o godzinie 14:00.

Z kolei uwielbiany przez dzieci Strażak Sam jest niezwykle odważny i wraz ze swoimi przyjaciółmi nie tylko gasi pożary, ale też pomaga mieszkańcom miasteczka Pontypandy w najróżniejszych problemach.

Premiery codziennie o godzinie 15:10.

Najmłodsi widzowie będą mogli śledzić również przygody pięciu nastolatków w serialu Załoga Dino. Rodger, Max, Caruso, Fiona i Buzz dzięki swojej mocy potrafią zamieniać się w dinozaury! Pani Moynihan uczy ich jak używać tych unikalnych zdolności, aby uratować planetę przed Victorem Veloci.

Premierowe odcinki Załogi Dino codziennie o godzinie 17:55.

Kolejna nowość to Czarnoksiężnik z krainy Oz. Pewnego dnia porywisty wicher porywa dom razem z Dorotką i psem Toto do tajemniczej krainy Oz. Jedyną osobą, która może pomóc znaleźć Dorotce drogę powrotną jest tajemniczy Czarnoksiężnik. W trakcie podróży Dorotka spotyka postacie jak z baśni: Tchórzliwego Lwa, Strach na Wróble i Blaszanego Drwala. Bohaterowie wspólnie wyruszają w pełną przygód podróż.

Premiery codziennie o godzinie 17:25.

W ramówce kanału Top Kids pojawi się również serial animowany  Przygody Misia Paddingtonaopowiadający o zwariowanych przygodach pewnego misia, których przypadkowo trafia do Anglii. Rodzina Brownów znajduje misia na stacji „Paddington” w Londynie, od której pochodzi nowe imię niedźwiadka. Miś Paddington szybko zaprzyjaźnia się z nową rodziną i wspólnie przeżywają wspaniałe przygody.

Premierowe odcinki codziennie o godzinie 16:30.

TOP KIDS to kanał dziecięcy z kultowymi serialami animowanymi z lat 80-tych i 90-tych, który zaciekawi nie tylko najmłodszych, ale też wzbudzi sentyment u dorosłych. TOP KIDS łączy pokolenia, dzięki czemu wspólne oglądanie bajek to wspaniała rodzinna przygoda! Kanał jest dostępny u największych operatorów kablowych w Polsce, m.in. UPC Polska, Multimedia Polska, Netia, Toya i ponad 60 innych sieciach kablowych.

Jedna myśl na temat “Dzień Dziecka w TOP KIDS: okno otwarte w UPC Polska i Netia oraz nowości programowe

  • 29 maja 2017 o 22:31
    Permalink

    Oczywiście w VECTRZE trzeba zapomnieć o TOP KIDS HD tak jak O POLSAT SPORT NEWS HD ,TV 4 HD, TVP INFO HD które dawno już powinne być po prostu kablówka porażka !!!!!! KOMPLETNE ZERO ??????

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *