Radio

Dzień Dziecka w RMF FM

1 czerwca w Krakowie RMF FM zaprasza wszystkie dzieci do krainy pełnej słodyczy – Słodyczowa. Na antenie pojawią się hity ze szkolnych dyskotek słuchaczy, a prezenterzy jak co roku przebiorą się za postaci z bajek.

 

Już 1 czerwca każde dziecko będzie mogło odwiedzić bajeczna krainę pełną słodyczy, którą specjalnie na ten dzień wyczaruje RMF FM. Słodyczowo odnaleźć będzie można na krakowskim Rynku Podgórskim, a wejść będzie do niego można – jak do Narnii – wyłącznie przez wielką, żółtą szafę. Strażnikami wrót będą dziennikarze radia – Pawel Jawor i Mateusz Opyrchał.

Tego dnia RMF FM przez cały dzień grać będzie hity ze szkolnych dyskotek słuchaczy i zorganizuje, jak co roku, akcję „Bajeczna Ulica RMF FM” – na słuchaczy, którzy przebiorą się tego dnia w strój ulubionego bohatera z bajki i wyślą zdjęcie do radia, czekać będą słodkie upominki. Do zabawy włączą się też prezenterzy rozgłośni, których zdjęcia w nietypowych strojach pojawią się na rmf.fm i mediach społecznościowych. W ubiegłbym roku słuchacze mogli podziwiać m.in. Darka Maciborka jako Różową Panterę, Mateusza Opyrchała jako Jokera i Olę Filipek jako Królewnę Śnieżkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *