MediaSieci kablowe

Dzień kobiet z Netią

W tym tygodniu nasze piękne panie będą obchodziły swoje święto. Ale my w Netii nie ograniczamy się do celebrowania 8 marca. W Netia VOD najlepsze filmowe hity z mocnymi kobiecymi rolami, w mocno obniżonych cenach, znajdziecie przez cały tydzień, Tydzień Kobiet!

 

 

 

Już od dziś aż do 11 marca świętujemy Tydzień Kobiet. W ramach tego filmowego święta w Netia VOD można obejrzeć kilkanaście filmów w atrakcyjnych cenach. Najlepsze i najciekawsze produkcje polskie i zagraniczne są dostępne specjalnie dla Was już od 4,99 zł!

Jest w czym wybierać, o czym można się przekonać w specjalnej zakładce w aplikacji Netia VOD na Netia Playerach. My szczególnie polecamy następujące pozycje:

„Planeta Singli”

Skromna i niezbyt pewna siebie Ania spotyka Tomka. Jest on gospodarzem najbardziej kontrowersyjnego w kraju reality show. Program ukazuje prawdziwą twarz i charakter facetów, którzy lubują się w sieciowych flirtach i szukają sobie tam kochanek. Dziewczyna postanawia wziąć udział w programie i chodzić na randki. Na jednej z nich spotyka idealnego faceta – Antoni okazuje się być jej spełnieniem marzeń.

„Listy do M2”

W Agencji Mikołajów jest bardzo duży ruch, a dodatkowo kilka rodzin i par przeżywa trudne sytuacje w dzień Bożego Narodzenia. Miłość Doris i Mikołaja trzyma się całkiem nieźle, lecz ten nie kwapi się do oświadczyn. Małżeństwo Kariny i Szczepana nie wytrzymuje próby czasu, jednak po rozwodzie ich drogi nadal się krzyżują. Małgorzacie i Wojtkowi udaje się zaadoptować Tosię. Tak duża liczba wątków zapewnia wspaniałą rozrywkę!

„Pitbull. Niebezpieczne kobiety”

Jest to trzeci kinowy film z serii „Pitbull” w reżyserii Patryka Vegi. Wśród nowo przyjętych do policji osób są Zuza i Jadźka. Dziewczyny na początku swojej nowej drogi spotykają Gebelsa i Majamiego. Okazuje się to pomocne w nowym zawodowym życiu, tym bardziej, że te prywatne nie należy do najłatwiejszych. Jadźka na co dzień zmaga się z powiązanym z mafią mężem, natomiast Zuza wdaje się w romans z Cukrem, gangsterem czekającym na… swoją wychodzącą z więzienia dziewczynę – Drabinę.

„The Circle. Krąg”

Słynny amerykański thriller w reżyserii Jamesa Ponsoldta na podstawie powieści Dave’a Eggersa. Młoda kobieta, Mae Holland, dostaje posadę w firmie The Circle. Jest to najpotężniejsza korporacja internetowa na świecie. Fascynacja nowym miejscem pracy i szeregiem wyzwań przysłania kolejne intrygi założyciela koncernu – Eamona Baileya. Przekonajcie się sami, jak bardzo niebezpieczna jest to gra.

„mamy2mamy”

Wyobraźcie sobie sytuację, kiedy matka i córka w tym samym momencie zachodzą w ciążę! Żeby było jeszcze weselej, to obydwie mieszkają pod jednym dachem! Ich odmienne charaktery doprowadzają do wielu zabawnych sytuacji. Mało? To co powiecie na nietypowe role obydwu pań – starsza imprezuje, młodsza prowadzi dom? Jedna z najbardziej nieobliczalnych i zaskakujących produkcji ostatnich lat!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *