Dzień Zabawy Nickelodeon pobił rekord!

W sobotę 25 sierpnia br. odbyła się już szósta edycja Dnia Zabawy Nickelodeon. Tegoroczne wydarzenie przyciągnęło aż 14 tysięcy dzieci i ich opiekunów, którzy wspólnie wzięli udział w beztroskim święcie radości i zabawy na terenach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Dzień Zabawy zakończył się w wielkim stylu koncertem Dawida Kwiatkowskiego!
 

 
Dzień Zabawy Nickelodeon to coroczne święto wspólnej zabawy dla dzieci oraz ich opiekunów. Wydarzenie już po raz trzeci zorganizowano we współpracy z Cyfrowym Polsatem – głównym partnerem wydarzenia, który przygotował atrakcje związane z dostępnością w jego ofercie rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy od nowego sezonu 2018/2019. Pomimo kapryśnej pogody wydarzenie przyciągnęło jeszcze więcej dzieci i ich opiekunów niż w rekordowym 2017 roku. W ostatnią sobotę
na Dniu Zabawy Nickelodeon bawiło się ok. 14 tysięcy osób!
Na uczestników tegorocznej edycji Dnia Zabawy Nickelodeon czekały dziesiątki gier zręcznościowych i konkursów z nagrodami. Trening przed uwielbianym przez dzieci i dorosłych Minimaratonem na trzech różnych odległościach poprowadził reprezentant Polski w siatkówce Marcin Prus, który następnie zagrzewał do biegu małych i dużych uczestników.
Na terenie Dnia Zabawy Nickelodeon dzieci mogły również przybić piątkę ze swoimi ulubionymi postaciami z animacji Nickelodeon, m.in. SpongeBobem, Dorą, Chasem z Psiego Patrolu, a nawet Wojowniczymi Żółwiami Ninja! Finałem wydarzenia był występ jednej z największych współcześnie gwiazd muzyki pop w Polsce – Dawida Kwiatkowskiego. Wokalista, wraz ze swoim zespołem porwał do tańca i wspólnego śpiewania tysiące osób w rytm swoich największych przebojów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *