E-Sport HD i Bollywood HD w sieci SMSnet

Kanał dla graczy E-Sport HD oraz filmowy Bollywood HD już dostępne dla Abonentów sieci SMSnet.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Kanał filmowy Bollywood HD dostępny dla wszystkich Abonentów pakietów Basic HD, Standard HD i Top HD.
Bollywood HD to pierwszy kanał w Polsce prezentujący wyłącznie filmy z Indii. Nadawany jest m.in. w Rosji, krajach byłej WNP, Izraelu, Rumunii oraz Republice Południowej Afryki. Produkcja filmowa w Indiach to około 1000 filmów rocznie, a Bollywood HD oferuje 600 godzin premier na rok. Aktorzy kina Bollywood dorównują gwiazdom kina Hollywood m.in Aishwarya Rai, najpiękniejsza kobieta świata i gwiazda kina. Indyjskie kino oferuje widzom najlepszą jakość dźwięku i obrazu.
Bollywood HD to nie tylko energetyczna muzyka, która pokazuje przeważnie problemy miłosne bohaterów ze sporą ilością piosenek i scen tanecznych, ale także sensacyjne filmy na światowym poziomie. Indyjskie kino jeszcze nigdy nie było tak dobre, a teraz również dostępne w Polsce i po polsku.
 
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Kanał dla graczy E-Sport HD dostępny jest na pozycji 164.
E-Sport HD to kanał poświęcony w stu procentach grom wideo oraz rosnącemu światowemu fenomenowi – sportom elektronicznym.
Dzięki prawom do transmisji największych e-sportowych turniejów, na kanale pojawią się setki godzin z transmisji na żywo prosto z warszawskiego studia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *