MediaZapowiedzi TV

E! zaprasza na wesele wszech czasów z Nikki Bella na ślubnym kobiercu (wideo)

E! zaprasza na wesele wszech czasów z Nikki Bella na ślubnym kobiercu, specjalnym wydarzeniu, w czterech osłonach, którego premiera odbędzie się 19 lutego.

 

Amerykańska wrestlerka, gwiazda federacji WWE Nikki Bella oraz zwycięzca amerykańskiego „Tańca z Gwiazdami” Artem Chigvintsev podzielą się wyjątkowymi momentami: od planowania, wspólnej organizacji wieczoru kawalerskiego i panieńskiego, po ostateczną decyzją o ślubie w mieście świateł. Cały proces zostanie pokazany w czterech odcinkach.

 

 

Nikki i Artem kontynuują swoją historię miłosną i przygotowują się na kolejny etap ich życia, ten, na który wszyscy czekają. To moment, w którym Nikki złoży przysięgę małżeńską i powie „Tak”. Ten najważniejszy czas nie odbędzie się bez przeszkód, ponieważ młodzi muszą zajmować się swoim synem Matteo, planować ślub, wieczór kawalerski i panieński, znaleźć suknie ślubną etc. Mają również nadzieje, że rodzina Artema z Rosji będzie mogła do nich dołączyć, a także po raz pierwszy zobaczyć ich syna, Matteo. Czy w obliczu upływającego czasu i wielu obowiązków, parze uda się bezproblemowo zorganizować wymarzony ślub?

Producenci odpowiedzialni za produkcję Nikki Bella na ślubnym kobiercu to WWE, Bunim/Murray Productions i Hi Mom Productions. Nikki Bella, Kevin Dunn, Chris Chambers, Marc Pomarico, Andrea Metz oraz Michelle Peerali jako producent wykonawczy.

Premiera Nikki Bella na ślubnym kobiercu w niedzielę 19 lutego o 21:00 na kanale E!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *