EA Sports FIFA20 Summer Cup w TVP Sport

Choć pandemia koronawirusa uniemożliwiła rozgrywanie zawodów FIFA20 w halach widowiskowych, nie powstrzymała organizatorów przed znalezieniem alternatywnej drogi. Ci przenieśli zmagania do Internetu, zapraszając do gry najlepszych zawodników – w tym Damiana „damiego” Augustyniaka. Już 17 lipca wystartuje EA Sports FIFA20 Summer Cup. Europejską część rywalizacji będzie można oglądać na TVPSPORT.PL oraz na naszych kanałach twitch, YouTube i Facebook.

 

Trudna sytuacja na świecie zmusiła organizatorów turniejów FIFA20 do większej kreatywności. Ci zamienili zmagania lanowe na rozgrywki internetowe, dbając o to, by zachować jak najwyższy poziom.

Z takim zamiarem EA Sports wystartowało z letnią serią sześciu turniejów – FIFA20 Summer Cup. Do gry zaprosiło najlepszych graczy z całego świata. W tym jednego Polaka – byłego gracza AS Roma, Damiana „damiego” Augustyniaka.

Producent gry podzielił zmagania ze względu na różnice geograficzne. Sześć turniejów odpowiadać będzie tylu regionom na świecie. Zawodnicy będą więc rywalizować w mistrzostwach Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Azji, Oceanii oraz Bliskiego Wschodu i Afryki.

EA Sports FIFA20 Summer Cup – uczestnicy

W najbardziej prestiżowych mistrzostwach Starego Kontynentu udział weźmie aż 24 graczy. W pozostałych regionach – zaledwie ośmiu. Dlatego też europejskie rozgrywki w całości będzie można oglądać na stronie TVPSPORT.PL, w naszych kanałach twitch i YouTube oraz w mediach społecznościowych.

Oprócz „damiego” o prymat w Europie powalczą między innymi topowi gracze FIFA20 Spencer „Gorilla” Ealing, Olle „Ollelito” Arbin czy Corentin „Maestro” Thuillier. Na najlepszych z nich czekają nagrody z puli wynoszącej 78 tysięcy dolarów.

EA Sports FIFA20 Summer Cup – gdzie i kiedy oglądać? [TRANSMISJA, LIVE, STREAM, ONLINE, TWITCH]

Turniej FIFA20 Summer Cup potrwa od 17 do 19 lipca. Wystartuje w piątkowy wieczór, a zakończy się w niedzielę. Całość zmagań w europejskiej części rozgrywek będzie można śledzić na stronie TVPSPORT.PL oraz na naszych kanałach YouTube oraz twitch. Co więcej, finałową część zmagań, zaplanowaną na niedzielę, będzie można oglądać na naszym Facebooku.

PLAN TRANSMISJI EA Sports FIFA20 Summer Cup:

17.07 – 18:00 – 22:00 TVPSPORT.PL, YouTube, twitch

18.07 – 18:00 – 22:00 TVPSPORT.PL, YouTube, twitch

19.07 – 18:00 – 22:00 TVPSPORT.PL, YouTube, twitch, Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *