Edyta Bartosiewicz i Stanisław Soyka gośćmi „MTV Unplugged Kasia Kowalska”

Już 8 maja w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim koncert „MTV Unplugged Kasia Kowalska”! Na scenie artystce towarzyszyć będą wyjątkowi goście! Bilety wciąż do nabycia na stronie ticketmaster.pl.

 

Lista gwiazd kultowej serii MTV Unplugged wciąż się powiększa. Kolejną artystką, która przygotowuje koncert „bez prądu” jest Kasia Kowalska. Zgodnie z tradycją cyklu gwiazdom towarzyszą goście specjalni. Stacja MTV zdradziła, że podczas „MTV Unplugged Kasia Kowalska” wystąpią dwie ikony polskiej muzyki – Edyta Bartosiewicz i Stanisław Soyka.

Bartosiewicz, wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i producentka muzyczna, była niekwestionowaną gwiazdą lat 90. Na listach przebojów, królowały jej utwory „Sen”, „Zegar”, „Jenny” czy „Skłamałam”.  W 2013 roku, po 15 latach, artystka powróciła na scenę z albumem „Renovatio”. Rok później wydała „Love & more” składający się z reedycji jej pierwszej solowej płyty „Love” oraz krążka „more…” zawierającego archiwalne i premierowe utwory.

Na scenie „MTV Unplugged Kasia Kowalska” pojawi się również Stanisław Soyka – wokalista jazzowy, kompozytor, multiinstrumentalista. Artysta ma na swoim koncie 15 albumów studyjnych, płyty koncertowe, okolicznościowe oraz liczne współprace, w tym z Andrzejem Piasecznym czy Adamem Strugiem.  Ostatnia płyta, „Muzyka i słowa”, ukazała się w lutym br. Jest to pierwszy od 15 lat w pełni autorski krążek muzyka.

Podczas koncertu „MTV Unplugged Kasia Kowalska”, artystka wykona swoje największe przeboje w nowych, akustycznych aranżacjach. Muzyczne widowisko zostanie zarejestrowane 8 maja w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Pełny zapis koncertu emitowany będzie na antenie MTV Music oraz platformie player.pl. Bilety dostępne są na stronie ticketmaster.pl.

Partnerami projektu są player.pl oraz Miasto Gdańsk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *