MediaZapowiedzi TV

Ekipa „Warsaw Shore” zaprasza do siebie. Najgorętsza domówka w Polsce już w najbliższą niedzielę w MTV!

Już w niedzielę czeka nas największa domówka w Polsce! Willa szybko wypełni się gośćmi, ale nie każdy doczeka finału imprezy. Sequento poczuje zagrożenie i będzie musiał powalczyć o swój honor. Będą też faceci w czerni, legendarni goście, zaskakujące zwroty akcji i… oświadczyny. W 6. odcinku „Warsaw Shore” będzie się działo!

 

Odcinek rozpocznie się od intensywnych przygotowań do nadchodzącej imprezy, a drama queen Angelika znów wkroczy do akcji. Pod nieobecność reszty Ekipy Lena odkryje w sobie duszę artystki. Pusta łazienka będzie z kolei sprzyjać kąpielom we dwoje. Wieczorem przyjdzie pora na najgorętszą domówkę w Polsce. W końcu taka chata zobowiązuje!

Nie wszyscy goście zyskają sympatię uczestników. Jeden z eleganckich kolegów Piotrka powalczy o względy Mileny. Dojdzie nawet do przepychanek! Ekipę zaszczyci swoją obecnością niekwestionowana królowa programu – Ewelona, która tym razem wystąpi też w roli gwiazdy wieczoru. Oprócz niej o dobrą zabawę zadba ze sceny również Super Mario Trener. Wiktoria natomiast zdeklasuje Sequento i zostanie królową parkietu.

Gdzie „Warsaw Shore”, tam i dramy! Oliwia będzie miała trochę do wyjaśnienia z Alanem. Ten z kolei zainteresuje się Angeliką, co nie spodoba się Piotrkowi. Poza tym będziemy świadkami drugiego odcinka miłosnej telenoweli z Leną w roli głównej. Nie zabraknie też zwrotów akcji – zobaczymy odrodzenie kultowej przyjaźni i… drugie oświadczyny w historii programu!

To i jeszcze więcej w nowym odcinku „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” już w najbliższą niedzielę 7 maja o godz. 23.00 w MTV Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *