Eksperci TVP na Euro 2020

Euro 2020 zbliża się wielkimi krokami. Fani futbolu musieli tym razem wyjątkowo długo czekać na walkę o mistrzostwo Europy. Cały turniej będzie można obejrzeć na antenach Telewizji Polskiej, a o szczegółowe analizy i komentarze zadbają znakomici eksperci.

 

Turniej, który planowo miał odbyć się w ubiegłym roku, ze względu na pandemię koronawirusa został przełożony o rok. Fani futbolu, stęsknieni za wielkim turniejem, odliczają już godziny do pierwszego spotkania. Telewizja Polska przygotowała dla kibiców nie lada gratkę.

Na naszych antenach pokażemy bowiem wszystkie 51 spotkań. Kibice będą mieli do wyboru aż cztery ścieżki dźwiękowe za pośrednictwem strony TVPSPORT.PL oraz aplikacji mobilnej TVP Sport.

Mistrzostwa rozpocznie spotkanie Włochów z Turkami w Rzymie (11 czerwca). 14, 19 i 23 czerwca mecze ze Słowacją, Hiszpanią i Szwecją rozegra reprezentacja Polski. Finał 11 lipca na Wembley.

 

 

EURO 2020 w TVP. Kto ekspertem Telewizji Polskiej?

W trakcie spotkań w studiu TVP pojawią się znakomici eksperci, którzy na gorąco skomentują najważniejsze wydarzenia mistrzostw. Nie zabraknie także szczegółowych analiz.

W gronie ekspertów znaleźli się m.in. byli reprezentanci Polski, na czele z Sławomirem Peszko, Jakubem Wawrzyniakiem, Jackiem Krzynówkiem, Sebastianem Milą czy Tomaszem Kuszczakiem.

Prawdziwą gratką będzie obecność zagranicznych piłkarzy. Inaki Astiz, wieloletni obrońca Legii Warszawa zdradzi, jak pokonać Hiszpanów. Z kolei Jan Mucha przeanalizuje mocne i słabe strony Słowaków. Naszym ekspertem będzie też znany z ekstraklasowych boisk Ivica Vrdoljak.

 

 

W naszym studiu gościć będziemy ponadto znakomitych trenerów, którzy wyjaśnią niuanse techniczne i taktyczne. Wśród nich będą m.in. Czesław Michniewicz, Piotr Tworek, Marek Papszun, Andrzej Strejlau i Waldemar Fornalik. Nie zabraknie także damskiego pierwiastka w postaci Niny Patalon, selekcjonerki reprezentacji Polski kobiet. „Kącik sędziowski” stworzą natomiast Michał Listkiewicz i Rafał Rostkowski.

EURO 2020: eksperci TVP na mistrzostwa Europy [LISTA]:

– Sławomir Peszko
– Jakub Wawrzyniak
– Jacek Zieliński
– Adam Kotleszka
– Kamil Kosowski
– Jan Tomaszewski
– Michał Listkiewicz
– Dominik Piechota
– Rafał Rostkowski
– Arkadiusz Onyszko
– Piotr Świerczewski
– Michał Borkowski
– Łukasz Trałka
– Inaki Astiz
– Łukasz Gikiewicz
– Ivica Vrdoljak
– Wojciech Kowalewski
– Tomasz Kuszczak
– Tomasz Iwan
– Sebastian Mila
– Maciej Szczęsny
– Robert Podoliński
– Andrzej Strejlau
– Marek Citko
– Piotr Włodarczyk
– Tomasz Kłos
– Jacek Krzynówek
– Michał Gutka
– Marcin Borzęcki
– Jan Mucha
– Tomasz Smokowski
– Janusz Michallik
– Waldemar Fornalik
– Nina Patalon
– Kazimierz Węgrzyn
– Marek Papszun
– Czesław Michniewicz
– Piotr Tworek
– Andrzej Juskowiak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *