Sport w TV

Ekstraklasa znów gra w Eurosporcie 1 i Eurosporcie 2

Po zimowej przerwie Lotto Ekstraklasa ponownie zagości na antenach Eurosportu! W piątek od 17:30 widzowie Eurosportu 2 będą mogli obejrzeć mecz Miedzi Legnica z Jagiellonią Białystok. W poniedziałek o tej samej porze Eurosport 1 pokaże spotkanie Górnika Zabrze z Wisłą Kraków, w której barwach ponownie zaprezentuje się Jakub Błaszczykowski. Oba mecze także w Eurosport Player.

 

W ostatnich tygodniach Wisła Kraków przeżywała ogromne problemy natury finansowej, właścicielskiej, licencyjnej, czy wizerunkowej. Po wielu zawirowaniach sytuację udało się unormować, a w poniedziałek piłkarze Białej Gwiazdy będą mogli przemówić na boisku. Spotkanie z Górnikiem Zabrze będzie także okazja do ponownego zobaczenia Jakuba Błaszczykowskiego w Ekstraklasie. 105-krotny reprezentant Polski po ponad 10 latach wrócił do Wisły i w roli kapitana poprowadzi krakowski zespół w rundzie wiosennej Lotto Ekstraklasy. Poniedziałkowy mecz pokaże na żywo wyłącznie Eurosport 1 i Eurosport Player. Rozpoczynające się o 18:00 spotkanie skomentują Julian Kowalski i Andrzej Strejlau.

Grę w Lotto Ekstraklasie po przerwie zimowej zainauguruje piątkowe starcie Miedzi Legnica z Jagiellonią Białystok. Po 20. kolejkach Miedź zajmuje 12. Miejsce w tabeli, a Jaga jest czwarta i ciągle liczy się w wyścigu po mistrzostwo. W przerwie zimowej zespół z Białegostoku opuścili Przemysław Frankowski i Karol Świderski. Tego drugiego miał przy Słonecznej zastąpić pozyskany z Wisły Kraków Jesus Imaz. Hiszpański napastnik doznał jednak urazu w trakcie przygotowań i przynajmniej na początku piłkarskiej wiosny trener Ireneusz Mamrot nie będzie mógł skorzystać z jego usług. Pierwszy po przerwie zimowej mecz Lotto Ekstraklasy skomentują w Eurosporcie 2 Tomasz Lach i Sławomir Chałaśkiewicz.

Więcej informacji o Lotto Ekstraklasie, w tym statystyki, artykuły i analizy na stronie eurosport.pl, w aplikacji Eurosportu oraz w mediach społecznościowych kanału.

Plan transmisji w Eurosporcie i Eurosport Player

Piątek, 17:30, Miedź Legnica – Jagiellonia Białystok, Eurosport 2 i Eurosport Player

Poniedziałek, 17:30, Górnik Zabrze – Wisła Kraków, Eurosport 1 i Eurosport Player 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *