El. Ligi Europy. Rewanż Cracovia – Dunajska Streda w TVP Sport

Losy awansu do drugiej rundy kwalifikacyjnej Ligi Europy pozostają otwarte. W pierwszym meczu Cracovia zremisowała na wyjeździe z Dunajską Stredą 1:1 (1:1). Lepszego będzie musiał wyłonić rewanż przy ulicy Józefa Kałuży. Transmisja spotkania w czwartek 18 lipca na antenie TVP Sport, w TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej.

 

 

Zespół Michała Probierza ma szansę na stałe zapisać się w klubowej historii, zachodząc z Pasami najdalej w europejskich pucharach. Choć krakowski klub istnieje od 1906 roku, w rozgrywkach tego typu występuje dopiero po raz czwarty.

Pasy za każdym razem kończyły udział w europejskich pucharach na pierwszej rundzie. W sezonie 2016/17 Cracovia także grała w Lidze Europy. Wtedy zespół odpadł w pierwszej rundzie po dwumeczu z macodeńskim Shkendija Tetowo. Wcześniej klub brał udział tylko w Pucharze Intertoto.

Teraz zespół Probierza ma szansę na osiągnięcie najlepszego rezultatu w historii występów Cracovii w Lidze Europy. Remis 1:1 (1:1) z pierwszego meczu to wynik korzystny, ale awans trzeba będzie wywalczyć na boisku. Bezpośredni awans drużynie z Małopolski daje zwycięstwo lub remis 0:0 w rewanżu z Dunajską Stredą.

El. Ligi Europy: Cracovia – Dunajska Streda 18.07.2019 – gdzie oglądać? Kto będzie komentował?

Transmisja: TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacja mobilna

Początek meczu: 19:00

Prowadzący studio: Jacek Kurowski

Gość: Sebastian Mila

Komentatorzy: Maciej Iwański i Andrzej Strejlau

Reporterzy: Maciej Barszczak i Marcin Wojtasik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *