El. MŚ 2022: Plan transmisji środowych meczów na kanałach sportowych Polsatu

Pora na kolejne mecze eliminacji do przyszłorocznego mundialu. W środę na boisku zaprezentują się Biało-Czerwoni, którzy na londyńskim Wembley zmierzą się z reprezentacją Anglii. Nie zabraknie też występów z udziałem drużyn narodowych Niemiec, Włoch czy Hiszpanii.

 

To dla Polaków ostatni mecz przed kilkumiesięczną przerwą w eliminacjach (następne spotkanie odbędzie się dopiero we wrześniu). Biało-Czerwoni w mocno osłabionym składzie zmierzą się z faworytem grupy – reprezentacją Anglii.

W ekipie Paulo Sousy zabraknie kontuzjowanego Roberta Lewandowskiego, który ma pauzować przed kilka najbliższych tygodni. Z powodu koronawirusa nie zagrają na Wembley Mateusz Klich i Kamil Piątkowski. Pozytywny wynik miał również trzeci bramkarz reprezentacji Łukasz Skorupski i też nie mógł polecieć do Londynu. Pozytywna informacja jest taka, że portugalski selekcjoner będzie mógł skorzystać z Grzegorza Krychowiaka. Wprawdzie początkowo doświadczony pomocnik uzyskał pozytywny wynik badań, ale jest ozdrowieńcem i zrobiono drugi test, który tym razem dał wynik negatywny.

W „polskiej” grupie odbędą się też dwa inne spotkania. Andora zmierzy się z Węgrami, z kolei San Marino podejmie Albanię, która będzie pierwszym rywalem Biało-Czerwonych po przerwie.

W środę nie zabraknie meczów z udziałem najgroźniejszych reprezentacji. W grupie C zaprezentują się Włosi, którzy powalczą z Litwą, w grupie J Niemcy zmierzą się z Macedonią Północną, a w grupie w D zobaczymy starcie Bośnia i Hercegowina – Francja. Z kolei Hiszpanie (grupa B) podejmą ostatnią w tabeli drużynę narodową Kosowa.

Plan transmisji środowych spotkań:

20:45: Andora – Węgry  Polsat Sport Premium 1

20:45: Austria – Dania  Polsat Sport Premium 3

20:45: Bośnia i Hercegowina – Francja  Polsat Sport

20:45: Niemcy – Macedonia Północna  Polsat Sport Premium 2

20:45: Litwa – Włochy  Polsat Sport Premium 4

20:45: San Marino – Albania  Polsat Sport Premium 5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *