Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Elegancki myPhone Q-Smart III Plus z ekranem 5,5" w Biedronce

W najbliższy czwartek 21 grudnia zadebiutuje w Biedronce zupełnie nowy model myPhone Q-Smart III Plus – 5,5-calowy, elegancki smartfon z popularnej serii za 399 zł. Model został stworzony dla bardziej wymagających użytkowników ponieważ wyróżnia się parametrami zapewniającymi płynne działanie i z pewnością ucieszy wszystkich, którzy znajdą go pod choinką.
 

myPhone Q-Smart III Plus to model z popularnej serii Q-Smart oferującej smartfony wyróżniające się eleganckim designem – smukłą obudową i srebrnymi ramkami, które w tym wypadku otaczają duży, 5,5-calowy ekran HD z technologią In-Plane Switching. Dzięki temu wyświetlacz zapewnia niezwykłe wrażenia, obraz niemal jak żywy i doskonałą widoczność pod każdym kątem. Wnętrze telefonu jest nie mniej atrakcyjne ponieważ za szybkość działania telefonu odpowiada 4-rdzeniowy procesor wspierany przez 2 GB pamięci RAM.

Nowy Q-Smart jest wyposażony w litowo-jonowy akumulator 2950 mAh zapewniający do kilku godzin nieprzerwanych rozmów, lub długi czas działania w trybie czuwania. Wbudowany moduł 3G zapewnia dostęp do Internetu i korzystanie z przeglądarki WWW, ulubionych aplikacji czy poczty e-mail, a Wi-Fi umożliwia udostępnianie sieci innym. Telefon jest wyposażony w dwa aparaty: główny 8 Mpx, dzięki któremu można utrwalić najważniejsze chwile życia oraz 5 Mpx do robienia selfie.

Fotografie, muzykę oraz inne pliki multimedialne bez problemu zapiszemy na wewnętrznej pamięci telefonu (16 GB), którą można rozszerzyć o dodatkowe 128 GB za pomocą karty microSD (do nabycia oddzielnie). Do ważnych funkcji smartfona należą również: Dual SIM, GPS i Bluetooth. Q-Smart III Plus pracuje pod kontrolą czystego systemu Android 7.0 Nougat z certyfikacją GMS (Google Mobile Services), zapewniającą stabilność i bezpieczeństwo oprogramowania, które zostało sprawdzone przez Google.

Smartfon posiada certyfikat jakości wydany przez niezależną jednostkę certyfikującą TUV, która zbadała go pod kątem wytrzymałości, funkcjonalności oraz poręczności.

Model myPhone Q-Smart III Plus ze starterem TuBiedronka dostępny będzie w cenie 399 złotych w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka od 21 grudnia 2017 do 3 stycznia 2018 lub do wyczerpania zapasów.

Więcej na temat urządzenia marki myPhone: www.myphone.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *