PolecanePolsatSport w TV

Eliminacje LM: Piasta Gliwice – BATE Borysów w Polsacie Sport, Polsacie Sport Premium i Super Polsacie

Już w najbliższą środę, 17 lipca Mistrz Polski, Piast Gliwice zmierzy się w rewanżowym spotkaniu z BATE Borysów w ramach pierwszej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów UEFA. Transmisja spotkania od godziny 19:50 na antenach Polsatu Sport i Super Polsatu a także bez reklam w Polsacie Sport Premium. Mecz skomentują Mateusz Borek i Jacek Zieliński.

 

 

W znacznie lepszych nastrojach przed środowym spotkaniem jest drużyna Mistrza Polski, która z Białorusi wywiozła korzystny remis 1:1. W przypadku wygranej, w następnej rundzie przeciwnikiem Piasta Gliwice będzie zwycięzca dwumeczu między Rosenborg BK a mistrzem Irlandii Północnej – Linfield F.C. Czy zespół Waldemara Fornalika zrobi pierwszy krok w drodze po awans do tegorocznej edycji Ligi Mistrzów? Transmisja spotkania w Gliwicach od godziny 19:50 na antenach Polsatu Sport, Polsatu Sport Premium (bez reklam) oraz w dostępnym naziemnie Super Polsacie!

Studio przedmeczowe na antenach Polsatu Sport i Polsatu Sport Premium już od godziny 19:00. Gośćmi Tomasza Smokowskiego będą Tomasz Łapiński i Dariusz Dziekanowski.

Mecz Piast Gliwice vs. BATE Borysów skomentują Mateusz Borek i Jacek Zieliński, były Reprezentant Polski i piłkarz Legii Warszawa, uczestnik Ligi Mistrzów. Relacje reporterskie przygotuje Mariusz Hawryszczuk.

Spotkanie oprócz tradycyjnego komentarza będzie również dostępne z audiodeskrypcją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *