„Elvis” – najnowszy hit kinowy Warner Bros. Discovery już w Playerze!

Już w poniedziałek 8 sierpnia, zaledwie półtora miesiąca po swojej premierze kinowej, najnowszy film Warner Bros. Discovery „Elvis” trafi do oferty Playera. Tytuł będzie można wypożyczyć jako film na życzenie na 48h. 

 

W poniedziałek 8 sierpnia biblioteka tytułów Playera powiększy się o kolejny gorący hit filmowy prosto z kina. Tego dnia na platformie zadebiutuje nowość Warner Bros. Discovery film biograficzny „Elvis”, przedstawiający jeden z okresów z życia i kariery króla Rock’n’Rolla. Tytuł, który już podbił serca kinomanów i krytyków, będzie można wypożyczyć w ofercie „Player na życzenie”.

Historia Elvisa (Austin Butler), niezwykle filmowy dramat, jest przedstawiona przez pryzmat jego skomplikowanej relacji z enigmatycznym menedżerem, Pułkownikiem Tomem Parkerem (Tom Hanks). Historia opowiadana w filmie przez Parkera przedstawia złożoną dynamikę pomiędzy mężczyznami obejmującą okres ponad 20 lat, od zdobycia sławy przez Presleya po jego gwiazdorstwo na niespotykaną skalę, na tle zmieniającego się krajobrazu kulturowego i utraty niewinności w Ameryce. Postacią centralną w tej podróży jest jedna ze znaczących i wpływowych osób w życiu Presleya, Priscilla Presley (Olivia DeJonge).

Film został wyreżyserowany przez Baza Luhrmanna na podstawie scenariusza autorstwa Luhrmanna i Sama Bromella oraz Luhrmanna i Craiga Pearce’a oraz Jeremy’ego Donera, na podstawie historii autorstwa Luhrmanna i Craiga Pearce’a oraz Jeremy’ego Donera, wyprodukowany przez Luhrmanna, zdobywców Oscarów Catherine Martin, Gail Berman, Patricka McCormicka oraz Schuylera Weissa. Producentami wykonawczymi są Toby Emmerich, Courtenay Valenti oraz Kevin McCormick.

W obsadzie znaleźli się Austin Butler („Truposze nie umierają”, „Pewnego razu… w Hollywood”) oraz zdobywca Oscara Tom Hanks („Filadelfia”, „Forrest Gump”), a także Helen Thomson („Tajemnice Laketop: China Girl”, „Rake”); Richard Roxburgh („Moulin Rouge!”, „Oddech”, „Przełęcz ocalonych”); Olivia DeJonge („The Society”, „Wizyta”, „Stray Dolls”); piosenkarka/autorka tekstów Yola; model Alton Mason; muzyk Gary Clark Jr.; artystka Shonka Dukureh; Luke Bracey („Przełęcz ocalonych”, „Point Break – na fali”); Natasha Bassett („Ave, Cezar!”); David Wenham (Trylogia „Władca Pierścieni”, „Lion. Droga do domu”, „300”); Kelvin Harrison Jr. („Proces Siódemki z Chicago”, „Na topie”); Xavier Samuel („Idealne matki”, „Przyjaźń czy kochanie?”, Saga „Zmierzch”: Zaćmienie); Kodi Smit-McPhee („Psie pazury”); Dacre Montgomery („Stranger Things”, „Galeria złamanych serc”); Leon Ford („Gallipoli”, „Pacyfik”); Kate Mulvany („Wielki Gatsby”, „Hunters”); Gareth Davies („Piotruś Królik”, „Hunters”); Charles Grounds („Bajecznie bogaci Azjaci”, „Camp”); Josh McConville („Wyspa Fantazji”); oraz Adam Dunn („Zatoka serc”).

„Elvis”, film Warner Bros. Pictures, produkcja Bazmark i Jackal Group, film w reżyserii Baza Luhrmanna.

Warner Bros. Discovery w Polsce to wiodący podmiot na rynku mediów i rozrywki, który oferuje widzom zróżnicowane i najpełniejsze portfolio treści dostępnych w kinach, telewizji i w serwisach streamingowych. Obok kanałów i platform TVN portfolio grupy tworzą inne kultowe marki i produkty – pakiet kodowanych kanałów filmowych HBO (HBO, HBO2, HBO3), stacje Cinemax i Cinemax2, kanały tematyczne – Warner TV, Cartoon Network i Boomerang. Do koncernu Warner Bros. Discovery należy również HBO Max™- platforma streamingowa direct-to-consumer oferująca największe hity kinowe, niezapomniane klasyki oraz wielokrotnie nagradzane produkcje HBO Original i popularne seriale Max Original. W Polsce częścią grupy jest także Warner Bros. Polska, oddział zajmujący się dystrybucją filmów kinowych. Na całym świecie Warner Bros. Discovery dociera do odbiorców w 220 krajach, w 50 językach. Więcej informacji o Warner Bros. Discovery można znaleźć na stronie: www.wbd.com.

„Elvis” – hit prosto z kina już od 8 sierpnia w bibliotece filmów na życzenie w Playerze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *