MediaPolsat

Embedding na IPLA.TV – Sensacyjna nowość w ofercie Polsat Media

Biuro Reklamy Polsat Media we współpracy z Whisper Media prezentuje nowy, znaczący produkt video w ofercie digital. Polsat Media jako pierwszy na polskim rynku oferuje oczekującym innowacyjnych rozwiązań klientom unikalną metodę nakładania cyfrowych obiektów w procesie post produkcji najlepszych filmów i seriali grupy Cyfrowego Polsatu.

 

Przełomowa technologia embeddingu cyfrowego umożliwia klientom Polsat Media dotarcie ze swoim przekazem reklamowym do potężnej grupy użytkowników serwisu IPLA.TV. Embedding w naturalny i niezauważalny dla ludzkiego oka sposób wpisuje reklamowane produkty w nowe środowisko – oryginalną scenografię realizacji filmowej.

Od teraz, widzowie IPLA.TV mogą śledzić poczynania swoich ulubionych bohaterów w otoczeniu uzupełnionym reklamami, które tworzą naturalną symbiozę z przekazem audycji. W ten przełomowy sposób technologia embeddingu cyfrowego wpływa pozytywnie na odbiór reklam i reklamowanych produktów.

Dodatkowo, łatwość i szybkość technologii embeddingu cyfrowego idealnie wpisuje się w oczekiwania dynamicznie zmieniającego się środowiska reklamy online.

Zapraszamy już dziś do współpracy przy naszych najlepszych pozycjach programowych takich jak: „Przyjaciółki”, „Pierwsza Miłość”, „Jak Poślubić milionera”, „Serce nie sługa”, „Narzeczony na niby” oraz w nowościach wiosennej oferty ramówkowej Polsatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *