Energa Basket Liga Kobiet w Sportklubie

W ramach zawartej umowy w każdym tygodniu Energa Basket Ligi Kobiet kibice zobaczą w Sportklubie jeden najciekawszy mecz kolejki – w całym sezonie 2018/19 będzie to co najmniej trzydzieści emocjonujących spotkań.
 

 
Oprócz samych meczów, Sportklub przygotuje również materiały dodatkowe. Fani Energa Basket Ligi Kobiet będą mogli jeszcze lepiej poznać swoje ulubione drużyny.
– Współpraca Energa Basket Ligi Kobiet z telewizją Sportklub ma obowiązywać przez najbliższe dwa sezony. Chcemy dodatkowo w ramach tej współpracy pokazywać kulisy zespołów oraz przybliżać miasta, w których na co dzień rozgrywane są spotkania mówi Olga Kijewska-Ratajczak, Sekretarz Generalny Polskiego Związku Koszykówki.
– Cieszymy się, że Energa Basket Liga Kobiet zagości na antenie Sportklubu. Widzowie, którzy przegapią dane spotkanie, będą mogli obejrzeć jego skrót w mediach społecznościowych, jak i na stronie internetowej Sportklubu w godzinę po zakończeniu wydarzenia – podkreśla Władysław Prażmowski, Operations Manager Sportklubu na Polskę.
Sportklub jest dostępny drogą satelitarną i światłowodową u blisko 120 operatorów w całym kraju. Dzięki ekskluzywnej obecności na platformie nc+ dociera do około 3 milionów gospodarstw domowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *