Technologia - Promocje

Epson rozszerza ofertę laserowych projektorów o wysokiej jasności

Epson, światowy lider w branży projektorów, rozszerzył portfolio projektorów laserowych 3LCD o nową linię kompaktowych urządzeń wysokiej jasności, zaprojektowaną z myślą o potrzebach branży edukacyjnej, biznesu, muzeów i obiektów rozrywkowych.

 

Nowa seria powstała aby zapewniać wyświetlanie dużych, nasyconych kolorystycznie obrazów, co przełoży się na lepszą pracę placówek edukacyjnych i biur. Jest to także odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania do współpracy zdalnej. Wprowadzając nowe modele Epson oferuje laserowe projektory o nowych parametrach jasności w niższej cenie, dzięki czemu problemy związane z wymiana lamp, czy korzystaniem z kłopotliwych w użyciu monitorów odchodzą w niepamięć.

Nowa seria EB-L700, w skład której wchodzi także nowy projektor krótkiego rzutu, oferuje jasność w zakresie 5 200 – 7 000 lumenów zarówno światła białego, jak i kolorowego (CLO), posiada także rozbudowane funkcje łączności i różnorodne opcje instalacji.

“Oferta projektorów laserowych Epson w ostatnich latach ogromnie się poszerzyła – obecnie obejmuje modele o jasności od 1 000 do 30 000 lumenów” powiedział Jakub Łapiński, Account Manager VI. “Jako lider w dziedzinie technologii 3LCD – odpowiadając na potrzeby Klientów – Epson pracuje nad miniaturyzacją projektorów laserowych, przy zachowaniu ich wysokiej jasności. Seria EB-L700 to jeszcze bardziej wydajne, praktyczne i kreatywne rozwiązania do projekcji dla handlu, biznesu, branży hotelarskiej i rozrywkowej.”

Rozwiązania laserowe dla edukacji i biur

Zaprojektowane z myślą o maksymalnym zaangażowaniu we współpracę, pomagające skupiać uwagę użytkowników na omawianych tematach, projektory EB-L520U, EB-L530U, EB-L630U, EB-L720U i EB-L730U oferują do 7 000 lumenów jasności zarówno światła barwnego, jak i białego. Wyświetlane z nich obrazy cechuje wyjątkowa jakość, a same urządzenia montowane w salach lekcyjnych i konferencyjnych są wygodne w obsłudze. W odróżnieniu od innych projektorów edukacyjnych, laserowa technologia Epson oferuje obraz o przekątnej do 500 cali i wielu różnych formatach, także panoramicznym 16:6. Wpierają równoległe wyświetlanie treści nawet z 4 źródeł sygnału, co pomaga skutecznie realizować wyzwania potrzeb nauczania hybrydowego i spotkań służbowych.

Urządzenia z serii EB-L700 są wyposażone w nowoczesne opcje łączności, w tym do przekazu w jakości 4K (4K input support), bezprzewodowej łączności 5GHz, nowej wersjiMiracast[1] i obsługi nowego bezprzewodowego systemu do prezentacji Epson. Dzięki szerokiemu zoomowi, wsparciu standardu HDBaseT i opcji montażu 360 stopni, ich instalacja jest bardzo prosta

Zasilane praktycznie bezobsługowym, wystarczającym na 20 000 godzin pracy źródłem światła projektory z serii EB-L700 zaprojektowano do niezawodnej, długotrwałej pracy, przy niskim zużyciu energii.

Projektory laserowe do digital signage, rozrywki i atrakcji turystycznych

Modele krótkiego rzutu EB-L630SU i EB-L635SU o współczynniku rzutu 0,8:1 są dostępne w wersji białej i czarnej, co jest dodatkowym urozmaiceniem nowej serii. Łączące zaawansowane funkcje z wyświetlaniem jasnych i wyraźnych obrazów, projektory EB-L630SU i EB-L635SU to kompaktowe, minimalistyczne i dyskretne urządzenia, które idealnie wtopią się w każde otoczenie. Realistyczne projekcje uatrakcyjnią pracę korporacyjnych centrów obsługi klienta, wystawy muzealne czy ofertę obiektów rozrywkowych. Seria EB-L700 oferuje też gamę zaawansowanych funkcji, które umożliwiają tworzenie zaawansowanych projekcji za pomocą wbudowanej opcji łączenia obrazów, kompatybilnej z narzędziem Epson Projector Professional Tool, która zapewnia szerokie możliwości korekcji geometrii. Cała linia współpracuje z oprogramowaniem Epson do zarządzani łącznością bezprzewodową i zdalnym sterowaniem pracą urządzeń.

Szczegółowe informacje i dostępność

Nowe modele będą dostępne od czerwca 2021. Wychodząc naprzeciw różnorodnym oczekiwaniom Klientów dostępne modele oferują szeroki wachlarz opcji:

EB-L520U

EB-L530U

EB-L630U

EB-L630SU EB-L635SU

EB-L720U

EB-L730U

EB-L735U

Jasność światła białego & barwnego2

5 200 lumenów

5 200 lumenów

6 200 lumenów

6 000 lumenów

7 000 lumenów

7 000 lumenów

Rozdzielczość

WUXGA

WUXGA

WUXGA

WUXGA

WUXGA

WUXGA

Maks. Wielkość obrazu

500 cali

500 cali

500 cali

200 cali

500 cali

500 cali

Rzut

Standardowy

Standardowy

Standardowy

Krótki

Standardowy

Standardowy

HDBaseT

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

[1] Wireless i Miracast to funkcje opcjonalne, dostępne dla modeli EB-L520U i EB-L720U przy zastosowaniu bezprzewodowego adaptera ELPAP11.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *