Eutelsat umieszcza sztukę łączności w centrum swojego nowego wideo korporacyjnego (wideo)

Działając w sektorze, który stale się zmienia, Eutelsat skupił się na tym, co grupa przynosi każdemu z nas: łącząc świat, dziś i jutro.

 

 

 

Eutelsat umieścił sztukę łączności w centrum swojej nowej wiadomości korporacyjnej. Dzisiaj Eutelsat może świętować powszechny zasięg; zdolność do informowania, rozrywki i wzbogacania życia ludzi od najgęstszych miejskich rozrostów po najbardziej odległe siedliska na planecie. Dzieje się tak dzięki wyjątkowemu savoir-faire, wspieranemu przez umiejętności techniczne, które również otwierają nowe formy komunikacji.

Nowy film korporacyjny, wyprodukowany we współpracy z agencją produkcyjną Les Gens Bien , umożliwia firmie Eutelsat przemawianie wyróżniającym się głosem w inspirujący i atrakcyjny sposób. Symbolika baletu świateł odbijających się od zwierciadeł widocznych na filmie wywołuje uniwersalny sygnał nadawany przez Eutelsat. W bardziej ambitnym tonie promienie światła, płynnie płynące w doskonałej harmonii, mają na celu zasygnalizować świetlaną przyszłość ambicji Eutelsat.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *