Ewa Błachnio nową jurorką w „Omnibusie”
W dzisiejszym odcinku teleturnieju „Omnibus – szybcy i mądrzy” zadebiutuje znana artystka kabaretowa Ewa Błachnio, która stworzy energetyczny duet jurorski z Sebastianem Stankiewiczem. Para będzie oceniać poczynania Pawła Lorocha, Igora Brejdyganta oraz Tomasza Pietrygi. Emisja odcinka o godz. 20:30 w TVP1, później o 21:00 dogrywka.
Ich komentarze dodają programowi dynamiki, a celne spostrzeżenia i oceny odpowiedzi uczestników pomagają widzom dokładniej śledzić emocjonującą walkę o zwycięstwo – jurorzy w „Omnibusie” pełnią bardzo ważną funkcję. Do tego zacnego grona dołącza kobieta-instytucja – artystka kabaretowa, stand-uperka, piosenkarka, aktorka teatralna, czyli Ewa Błachnio. Przez najbliższe 3 odcinki partnerować będzie jej Sebastian Stankiewicz, a w 2 kolejnych stworzy duet z Romą Gąsiorowską.
„Omnibus – szybcy i mądrzy” to dynamiczny turniej wiedzy, w którym – obok erudycji – kluczowe znaczenie mają refleks, pamięć i umiejętność działania pod presją czasu. Program składa się z czterech rund głównych oraz dogrywki, a każda z nich sprawdza inne kompetencje uczestników. Format stworzony przez Woestijnvis dla belgijskiej stacji Play, gdzie emitowany jest pod tytułem „The Smartest Person in the World” i doczekał się już 23. sezonu. Polskim producentem programu jest Rochstar, a za międzynarodową dystrybucję odpowiada belgijski dystrybutor Primitives.
Emisja programu od wtorku do czwartku o godz. 20:30 w TVP1 oraz w soboty o 17:35. Program dostępny także w TVP VOD
foto, źródło. TVP
