MediaPolsatZapowiedzi TV

Ewa Bukowska dołączy do grona aktorów „Pierwszej Miłości”

W najbliższych odcinkach serialu „Pierwsza Miłość” pojawią się nowi bohaterowie – rodzice Kaliny (Magdalena Dąbrowska). W rolę matki 17-latki wcieli się popularna aktorka serialowa, Ewa Bukowska. Nowa postać od początku będzie musiała zmierzyć się z trudnym wyzwaniem jakim jest informacja o ciąży jej nieletniej córki:

 

„Ta sytuacja dotknie całą naszą rodzinę, wprowadzi wiele zamieszania, a także konfliktów między nami. To fatalna sytuacja, gdy dzieci mają dzieci. Kalina ma dopiero 17 lat, jest przed maturą, a my, jako rodzice, chcemy wysłać ją na dobre studia i wykształcić. Jednocześnie bardzo ją kochamy i chcemy, aby była szczęśliwa, więc moja bohaterka zrobi wszystko co w jej mocy, aby pomóc swojej ukochanej córce. Prywatnie mam dwóch synów, więc jest mi dużo łatwiej wcielać się w postać troskliwej i walczącej matki. W dodatku nie boję się żadnych problemów i zawsze staram się je jak najszybciej i najlepiej rozwiązywać. Mam nadzieję, że moja bohaterka też wybrnie w tej sytuacji obronną ręką”.

W ojca Kaliny, Leona, wcieli się Wojciech Dziduch, aktor serialowy, znany z takich produkcji telewizyjnych jak „Skazane”, czy „Hotel 52”.

Premierowy odcinek „Pierwszej Miłości” z Ewą Bukowską już w czwartek o godz 18:00 na antenie Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *