„Ewa gotuje”: Nowe odcinki od 6 marca w sobotnie poranki w Polsacie

Ewa Wachowicz zaprasza do autorskiego programu na zdrowe, szybkie i pyszne dania. Znakomite i zaskakujące receptury, które zawsze się udają. Tradycyjne przepisy, ale z nutką nowoczesności. Gospodyni będzie cieszyć podniebienia prostymi i wspaniałymi posiłkami. W jej kuchni na smakoszy już czekają pożywne śniadania, sycące obiady oraz wyśmienite desery!

 

W nowym sezonie Ewa Wachowicz zaproponuje przepisy zgodne z filozofią zero waste, wedle której człowiek stara się produkować jak najmniej odpadów, co ma zbawienny wpływ na środowisko. Wszystko powinno odbywać się w rytm naturalnego cyklu życia, więc kuchnia gospodyni zostanie podporządkowana porom roku.

Najpierw pojawią się potrawy na bazie przetworów. Wczesną wiosną w kuchni królować będą nowalijki. Z kolei maj pozwoli na wyjście do ogrodu i gotowanie na świeżym powietrzu – zarówno w kociołku, jak i też na grillu oraz kuchni ogrodowej.

W okresie poprzedzającym Wielkanoc pojawią się pomysły na potrawy świąteczne, a tuż po na pewno będzie coś lekkostrawnego. Ewa jest mistrzynią w „udomowianiu” nawet najbardziej skomplikowanych receptur, dlatego w premierowych odcinkach nie zabraknie wpływów kuchni światowych.

Przede wszystkim jednak w programie zagoszczą przepisy zaczerpnięte z kuchni polskiej, jednakże z elementami regionalnymi. Ewa Wachowicz wspiera to, co dobre, bo polskie i od lokalnych producentów!

Jesteście ciekawi jak przygotować poszczególne dania? Proporcje składników i szczegóły przepisów w nowym sezonie programu „Ewa gotuje”!

Ewa gotuje” od 6 marca w sobotę w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *