Ewa Wachowicz gościem w „Demakijażu”

Producentka, dziennikarka telewizyjna, właścicielka restauracji, jurorka, Miss Polonia, rzecznik prasowy rządu… takim dorobkiem może pochwalić się w Polsce tylko jedna osoba – Ewa Wachowicz! To ona będzie gościem w kolejnym odcinku „Demakijażu” Krzysztofa Ibisza w Polsat Cafe.

 

„Wstęp na te wybory kosztował 5zł. Pracowałam w klubie studenckim, dzięki temu miałam też niezłe znajomości.Znajomi powiedzieli jej „Przyjdź o d tyłu, wiesz gdzie mamy wejście, wpuścimy Cię. Chłopcy stali z numerkiem 7, powiedzieli: wchodzisz, ale startujesz w konkursie na „najmilszą studentkę”.

I tak rozpoczęła się jej droga od „Najmilszej Studentki Akademii Rolniczej” do „Najpiękniejszej Polki”.

Ewa zdradzi też, jak to się stało, że nauczyła się jeździć… traktorem!

„Jak tylko dostałam do sprzęgła i byłam w stanie zmienić biegi, to po prostu tato mnie posadził, ocenił, że już jest ten czas i nauczył jeździć traktorem. Nie dyskutował ze mną czy ja chcę, czy ja nie chcę. Mówi: no to teraz nauczymy się jeździć traktorem i nauczył mnie jeździć traktorem. I już! ”

Dowiemy się też jak Lech Wałęsa skomentował to, że została sekretarz prasową premiera Pawlaka:

„Jeżeli w Polsce nie może być dobrze, to niech chociaż będzie pięknie!”

Jak z małej miejscowości trafiła pierwsze strony gazet? Co jest w życiu dla niej ważne? Jaka jest prywatnie? Co drażni ją w mężczyznach i jaki jest jej przepis na utrzymanie świetnej sylwetki?


Odpowiedzi na te wszystkie pytania już w tę niedzielę – 7 października o 15:00 w programie „Demakijaż” na antenie Polsat Cafe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *