MediaPolsatZapowiedzi TV

Ewa Zakrzewska zwierza się Krzysztofowi Ibiszowi

Ewa Zakrzewska to najsłynniejsza polska modelka plus size. Będzie gościem drugiego odcinka programu „Demakijaż”, który zobaczmy już w niedzielę, 17 września o 15:00 na antenie Polsat Cafe. Ewa zasiada w jury programu „#Supermodelka Plus Size”.Krzysztof Ibisz zapytał o najtrudniejsze momenty w jej życiu, a było ich sporo.

Krzysztof Ibisz: Co takiego się stało, że zaczęłaś czuć się źle w swoim ciele?

Ewa Zakrzewska: To nie tak, że ja sama to zauważyłam. Miałam 12 albo 13 lat i Pani na w-f zawsze mi dogryzała bardzo mocno, te zajęcia kojarzyły mi się wyłącznie z upokorzeniem. Później pojawiły się komentarze innych dorosłych. Najgorzej było jak poszłam do gimnazjum, tam się dopiero nasłuchałam od rówieśników. Doszło do tego, że w szkole nic nie jadłam. Zaczęłam się odchudzać na wszelkie możliwe sposoby. Chciałam zrobić wszystko, żeby ludzie przestali mi dokuczać. Moje poczucie własnej wartości zniknęło, a pojawiła się bulimia.

O swojej walce z tą straszną chorobą cała i umysłu, Ewa opowie w programie.

Kiedy miała 19 lat wyjechała do Wielkiej Brytanii, dopiero tam odważyła się kupić sobie pierwszą sukienkę i szpilki bo okazało się, że tam nikt nie komentował jej wagi. Wreszcie poczuła się dobrze w swoim ciele. Ukończyła brytyjskie kursy dla modelek organizowane przez „Every Model Magazine” i największe agencje na Wyspach. Od tego momentu minęło osiem lat, a jej zdjęcia pojawiły się w takich magazynach jak „Cosmopolitan”, „Viva” czy KMag” oraz w serwisach Huffington Post i Plus Size Model Magazine. A obecnie dodaje otuchy innym kobietom jako jutorka i mentorka w programie „#Supermodelka Plus Size” i udowania, że piękno nie ma rozmiaru.

Jak wyglądała jej droga na wybieg modelek plus size? Co sprawiło, że odzyskała wiarę w siebie? Jak poznała swojego narzeczonego i jak idą przygotowania do ślubu? Dowiemy się w „Demakijażu” , w niedzielę 17 września o 15:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *