MediaZapowiedzi TV

EWTN Polska pozyskała brazylijskiego partnera

EWTN Polska podpisała kolejną umowę o współpracy. Partnerem Grupy Vide et Crede została brazylijska katolicka telewizja RS21.

 

 

 

 

Dzięki podpisanej umowie na naszej antenie pojawią się produkcje brazylijskie, goście zza oceanu zainteresowani są naszą transmisją z Niepokalanowa oraz programami i polskich świętych.

Ksiądz Eduardo Dougherty SJ, szef RS21, skierował do widzów kilka słów: W Brazylii mamy mnóstwo imigrantów z Polski. W sposób szczególnie w Rio Grande do Sul, Santa Catarina i Parana. Dla mnie dzisiaj jest ogromną radością być w Polsce, aby podpisać umowę z EWTN Polska. Chwała Bogu! Tyle ludzi z Polski przybyło do Brazylii, a ja dziś jestem tu i podpisuję umowę o współpracy. Jestem bardzo szczęśliwy.

RS21, a właściwie 21st Century Network  to stacja telewizyjna brazylijska siedzibą w Valinhos założona w lipcu w 1999 r. Jej ramówka koncentruje się głównie na aspektach związanych z Kościołem katolickim.

Więcej o RS21 można dowiedzieć się TUTAJ

Jeden komentarz do “EWTN Polska pozyskała brazylijskiego partnera

  • Może wreszcie będzie normalna stacja katolicka w Polsce, a nie jak TV Trwam gdzie jest więcej polityki niż modlitwy. Trzymam kciuki za EWTN oby szybko kanał znalazł się na satelicie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *