EWTN Polska pozyskała brazylijskiego partnera

EWTN Polska podpisała kolejną umowę o współpracy. Partnerem Grupy Vide et Crede została brazylijska katolicka telewizja RS21.

 

 

 

 

Dzięki podpisanej umowie na naszej antenie pojawią się produkcje brazylijskie, goście zza oceanu zainteresowani są naszą transmisją z Niepokalanowa oraz programami i polskich świętych.

Ksiądz Eduardo Dougherty SJ, szef RS21, skierował do widzów kilka słów: W Brazylii mamy mnóstwo imigrantów z Polski. W sposób szczególnie w Rio Grande do Sul, Santa Catarina i Parana. Dla mnie dzisiaj jest ogromną radością być w Polsce, aby podpisać umowę z EWTN Polska. Chwała Bogu! Tyle ludzi z Polski przybyło do Brazylii, a ja dziś jestem tu i podpisuję umowę o współpracy. Jestem bardzo szczęśliwy.

RS21, a właściwie 21st Century Network  to stacja telewizyjna brazylijska siedzibą w Valinhos założona w lipcu w 1999 r. Jej ramówka koncentruje się głównie na aspektach związanych z Kościołem katolickim.

Więcej o RS21 można dowiedzieć się TUTAJ

One thought on “EWTN Polska pozyskała brazylijskiego partnera

  • 25 października 2018 o 06:18
    Permalink

    Może wreszcie będzie normalna stacja katolicka w Polsce, a nie jak TV Trwam gdzie jest więcej polityki niż modlitwy. Trzymam kciuki za EWTN oby szybko kanał znalazł się na satelicie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *