Główna stronaMediaTVN Warner Bros. Discovery Polska

„EX-TRA ZMIANA” jesienna nowość w TVN Style

Już jesienią na antenie TVN Style pojawi się nowy program Agaty Młynarskiej „EX-TRA ZMIANA”. Prowadząca udowodni, że życie po rozwodzie się nie kończy, a dopiero zaczyna! Tytułowa zmiana będzie miała wymiar zarówno wewnętrzny, jak i zewnętrzny – grono specjalistów pomoże bohaterom zadbać o ich wygląd, psychikę, a nawet wnętrze mieszkania.

 

 

 

Bohaterami programu będą zarówno kobiety, jak i mężczyźniw różnym wieku, prowadzący odmienne style życia. Każdy z inną historią związaną z rozwodem: spowodowanym zdradą, różnicą charakterów czy pragnieniem samodzielności. Uczestnikom pomogą: Agata Młynarska, empatyczna dziennikarka, nowa gwiazda TVN Style, doświadczony stylista wnętrz i uznani specjaliści medycyny estetycznej, którzy zajmą się wyglądem bohaterów.

W każdym odcinku nowego programu bohater odwiedzi Agatę Młynarską, której zwierzy się ze swoich problemów. Dziennikarka wysłucha historii związanych z ex-partnerem, podzieli się własnym doświadczeniem i doda otuchy. Podpowie, w jaki sposób zobaczyć w rozwodzie początek nowego życia i stworzyć listę jego zalet. Po rozmowie udadzą się do domu bohatera, a do akcji wkroczy stylista wnętrz. Przy jego pomocy uczestnik stworzy nową wizję własnego lokum, a ekipa remontowa krok po kroku wprowadzi ją w życie. Gdy w domu będą trwały prace, bohaterem zajmie się sztab specjalistów od urody i stylu.

„EX-TRA ZMIANA” to program, który z pewnością wzbudzi emocje i zaangażowanie widzów. Formuła cyklu umożliwi reklamodawcom prowadzenie kontekstowej, a co za tym idzie bardzo jakościowej komunikacji z widzami TVN Style wokół tematów mody, urody i wystroju wnętrz.

Polskie produkcje to zdecydowanie największa siła stacji TVN Style. Doskonale dobrane pozycje programowe owocują świetnymi wynikami oglądalności w grupie docelowej (kobiety 16-49 z miast).
W czerwcu kanał dotarł do ponad 9,5 mln widzów, a jego udziały w pierwszej połowie roku wyniosły aż 1,35% SHR!

Dane: NAM, SHR%, W 16-49 c50+, 06:00-23:59, H1.2018, COV, A4+, 02:00-25:59,  VI.2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *