Extra 30% do doładowania z aplikacją Mobilny Plus Online! (wideo)

Dostępna jest nowa promocja dla klientów głosowych taryf prepaid oraz mix korzystających z mobilnej aplikacji Plus Online.

 

 

Promocja „Extra 30% do doładowania z aplikacją Mobilny Plus Online” obowiązuje od 1 do 31 lipca. Klienci usług na kartę i mix w sieci Plus, którzy korzystają z aplikacji Mobilny Plus Online i włączą udostępnioną im promocję, a następnie w terminie 30 dni doładują swoje konto kwotą od 5 zł do 500 zł otrzymają bonus w postaci dodatkowych 30% do wartości wykonanego zasilenia.

Promocja jest jednorazowa, a bonus może być wykorzystany na wszystkie usługi telekomunikacyjne, natomiast nie przedłuża okresu ważności dla usług wychodzących.

Więcej informacji w regulaminie promocji i na stronie https://www.plus.pl/mpo50

Mobilny Plus Online to specjalna aplikacja do zarządzania kontem klienta, dzięki której możliwy jest stały i bezpłatny dostęp do bieżących informacji związanych z kontem bilingowym, aktualną ofertą operatora oraz można zakupić dodatkowe pakiety lub usługi. Umożliwia również bezpośredni kontakt z konsultantami Call Center, Infolinią Handlową czy Działem Windykacji. Aplikacja jest dostępna dla użytkowników urządzeń z systemami Windows Phone, Windows 8, iOS oraz Android, a korzystanie z niej jest darmowe.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *