Prasa - Ksiązka

Fakt wprowadza dodatek „Fakt za miastem”

31 sierpnia ukaże się pierwszy numer „Faktu za miastem”. Będzie to 16-stronicowy dodatek, który, wraz z gazetą codzienną „Fakt”, będzie sprzedawany w każdy czwartek w wybranych punktach w całej Polsce.
 
„Fakt za miastem” pojawi się w sprzedaży w miejscowościach poniżej 50 tys. mieszkańców i będzie poświęcony tematom związanym z życiem na terenach pozamiejskich. Co czwartek czytelnicy otrzymają artykuły z zakresu m.in. biznesu rolniczego, hodowli i upraw, technologii oraz nowoczesnych rozwiązań w rolnictwie. W każdym wydaniu pojawią się także porady z zakresu finansów, prawa, ubezpieczeń oraz unijnych dotacji. W dodatku „Fakt za miastem” nie zabraknie także reportaży o innowacyjnych, kreatywnych i inspirujących osobach, których działania mają wpływ na lokalne społeczności. Na łamach tygodnika pojawiać się będą wypowiedzi i wywiady z ekspertami: urzędnikami, naukowcami, prawnikami oraz doradcami z zakresu prawa unijnego.
W pierwszym numerze dodatku „Fakt za miastem” zostanie opublikowany obszerny wywiad z ministrem rolnictwa Krzysztofem Jurgielem. W najnowszym wydaniu pojawi się raport na temat uprawy i eksportu pieczarek oraz opracowany wraz z ekspertami z Państwowego Instytutu Weterynarii zbiór zasad ochrony przed Afrykańskim Pomorem Świń (ASF), a także materiał o dronach, które coraz częściej są wykorzystywane w rolnictwie. Również w najbliższym numerze, w reportażu, zostaną zaprezentowane biznesmenki z Kakonina, które założyły prężnie działającą spółdzielnię socjalną.
„Fakt za miastem” w nakładzie 80 tys. egzemplarzy będzie dostępny w sprzedaży w cenie 2,99 PLN z gazetą codzienną „Fakt” oraz stałym czwartkowym dodatkiem „Fakt TV”.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *