„FAME czy SHAME”: gościem specjalnym król kierownicy Bartosz Ostałowski

Twórcy programu „FAME czy SHAME” nie przestają zaskakiwać. Gościem specjalnym najnowszego odcinka był niezaprzeczalny król kierownicy – Bartosz Ostałowski! To najbardziej znany polski drifter, jedyny profesjonalny kierowca na świecie, który prowadzi samochód stopą! Jaka była jego rola w programie?

 

10 idoli młodego pokolenia, którzy od początku wakacji mieszkają w willi pod Warszawą i codziennie mierzą się z nowymi zadaniami, tego się nie spodziewali! Nagrodą w najnowszym challange’u była przejażdżka samochodem z Bartoszem Ostałowskim, znanym na całym świecie polskim drifterem, idolem niemal każdego fana motoryzacji. Jest on także prowadzącym wyjątkowej serii „Pasja na krawędzi”, która już jesienią będzie miała swoją premierę w Playerze!

Bartek przyniósł ze sobą specjalne zadanie – na pozór nie takie trudne. Uczestnicy reality show musieli poprowadzić elektroniczne modele samochodów. Te miniatury to jednak prawdziwe potwory rozpędzające się do 60 km/h! Dodatkowy haczyk? Sterować tym autami mogli wyłącznie stopami! Nagrodą dla grupy „FAME-ów” był przejazd po torze z Bartkiem za kierownicą!

Kto z 10 influencerów tym razem trafił do grupy „FAME” i skorzystał z ekstremalnego przejazdu z Bartkiem? Odpowiedź na to pytanie już w najnowszym, 23. odcinku „FAME czy SHAME”, tylko na player.pl! Emisja już 3 sierpnia, po godz. 18:00.

Co więcej, dziś (3 sierpnia) od godziny 17:00 na profilach społecznościowych TVN można przysłuchiwać się rozmowie na żywo z uczestnikami „FAME czy SHAME”. Transmisję można śledzić na Facebooku PlayeraTVNuDzień Dobry TVNu oraz na kanale TVNu na YouTubie. Nagrania będzie można obejrzeć także w późniejszym terminie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *