Familijna Wielkanoc na kanale Puls2

PULS 2 zaprasza w Wielkanoc na familijny hit „Angry Birds” – będzie to premiera filmu w telewizji ogólnodostępnej. Dzieci i ich rodziców ucieszy również cykl najpiękniejszych klasycznych animacji Disneya: od „Dumbo” przez „Kubusia Puchatka”, „Śpiącą królewnę” i „Zakochanego kundla” po „Król Lew 3: Hakuna matata!”.

W Wielką Sobotę PULS 2 pokaże pełnometrażową komedię animowaną „Angry Birds”, która zagwarantuje znakomitą rozrywkę dzieciom i ich rodzicom, a także da w końcu odpowiedź na pytanie, czemu ptaki są tak rozzłoszczone.

Pewną kolorową wyspę zamieszkują nieloty. Wśród nich jest bardzo porywczy ptak o imieniu Czerwony. Poznajemy go w momencie, kiedy próbuje dostarczyć tort urodzinowy pewnemu maluchowi. Kończy się to jednak niepowodzeniem, a Czerwony wpada w złość. Jego zachowanie zostaje ukarane najwyższym możliwym na ptasiej wyspie wyrokiem – uczęszczaniem na kurs panowania nad gniewem. Tam poznajemy kolejnych bohaterów – niezwykle szybkiego Chucka i wybuchowego Bombę. Kiedy wyspa zostaje zaatakowana przez zielone świnie, przyjaciele będą musieli zjednoczyć siły i stawić czoła nieprzyjacielowi. Sobota 31 marca, godz. 18:00 – premiera w telewizji ogólnodostępnej!

Niedzielny poranek w PULS 2 rozpocznie emisja kultowego filmu fantasy „E.T” o przygodach sympatycznego przybysza z innej planety. W jednej z głównych ról – kilkuletnia Drew Barrymore (Niedziela 1 kwietnia, 06:30). Widzów czeka również spotkanie z Barbie w animacji „Barbie i wielka przygoda z pieskami” (godz. 08:50), przepiękna Disneyowska animacja „Zakochany kundel” (godz. 10:30), a dla tych, którzy nie zdążyli obejrzeć „Angry Birds” lub chcieliby ponownie obejrzeć przygody zwariowanych ptaków – powtórka filmu (godz. 11:55). O godzinie 13:55 PULS 2 zaprasza na familijne kino z rewelacyjną rolą Macaulaya Culkina – „Moja dziewczyna”, a od godziny 16:00 na najlepsze kabaretowe skecze w widowisku „Kabaretobranie 2017”.

W Wielkanocny Poniedziałek (2 kwietnia) PULS 2 przygotował wspaniały cykl z pięcioma klasycznymi animacjami Disneya. Od godziny 09:40 dzieci i ich rodzice mogą oglądać filmy, które dostarczą wspaniałych emocji. Są to: „Dumbo” – opowieść o przygodach słonika, którego los obdarzył monstrualnymi uszami, „Kubuś Puchatek” – przepiękna animacja, w której Kubuś Puchatek, Tygrysek, Prosiaczek, Kłapouchy i Królik zabiorą widzów w niesamowity świat Stumilowego Lasu. Kolejną pozycją będzie „Śpiąca Królewna” – ekranizacja klasycznej baśni o księżniczce Aurorze i wiszącej nad nią klątwie, „Zakochany kundel” – rozgrywająca się w świecie psów historia miłości bezpańskiego kundelka Trampa i dumnej cocker-spanielki Lady.

Cykl zakończy „Król Lew 3: Hakuna matata!”, animacja, w której Timon i Pumba – przyjaciele znani z  „Króla Lwa” – na nowo przedstawią historię o tym, jak się poznali i uratowali Simbę.
Od 17:00 PULS 2 zaprasza na cykl z animacjami „Alvinnn!!! i wiewiórki”„Niech żyje król Julian” oraz „Pingwiny z Madagaskaru”. Od 20:00 PULS 2 pokaże kolejne odcinki uwielbianych przez widzów seriali: „Lombard. Życie pod zastaw” sezon 2, „Agenci NCIS” oraz „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *