Sport w TV

Farmers Insurance Open w Golf Channel

Są sportowcy, których oglądanie w akcji jest przywilejem jedynie danego pokolenia. Wzbudzają oni emocje, które definiują generacje, zmieniają świat sportu, a nawet losy ludzkie. Ikony i symbole, które w pewnym momencie stają się większe niż dyscyplina sportu: Muhammad Ali, Michael Jordan, Usain Bolt, Leo Messi… Tiger Woods z całą pewnością także należy do tego elitarnego grona. Turniej z jego udziałem polscy widzowie zobaczą jedynie w Golf Channel Polska, już w ten weekend.

Zwyciężyć w jednym turnieju PGA TOUR jest marzeniem milionów. W całej historii golfa, tylko 10 zawodników mogło cieszyć się z ponad 40 wygranych. Jednym z nich jest Tiger Woods, który zwyciężał 79 razy – najwięcej od lat 60-tych ubiegłego wieku.

Tytułu na Farmers Insurance Open, rozgrywanym na malowniczym polu Torrey Pines Golf Course, broni młody Hiszpan – Jon Rahm, który w zeszłym tygodniu zwyciężył w turnieju CareerBuilder Challenge. Szykuje się zatem pasjonująca konfrontacja młodości z doświadczeniem!

Na początku grudnia ubiegłego roku Tiger Woods zagrał u boku najlepszych golfistów świata na Bahamach, w turnieju Hero World Challenge, gdzie był również gospodarzem. Tiger nie ustępował najlepszym – pokonał m.in. Justina Thomasa, wybranego najlepszym golfistą 2017 roku, a także Dustina Johnsona – lidera światowego rankingu. Można zatem być spokojnym o zdrowie i formę Woodsa.

Transmisja Farmers Insurance Open tylko w Golf Channel Polska.

Początek emocji już w czwartek o 21:00, następnie w piątek o 21:00, sobotę o 20:00, a finał w niedzielę o 19:00.

Komentują: Jacek Person i Piotr du Château.

Autor: Kasia Nieciak / Golf Channel Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *