Ferie z oknem otwartym w Netii

15 stycznia startuje nowe okno otwarte w Telewizji Osobistej Netii. Tym razem operator, wspólnie z nadawcami, zapewnia bez dodatkowych opłat dostęp do 9 atrakcyjnych kanałów dla dzieci i młodzieży.

 

„Feryjne” okno otwarte w Telewizji Osobistej Netii będzie jednym z najdłuższych w historii. Przez półtora miesiąca (od 15 stycznia aż do końca lutego 2018 r.) młodzi widzowie będą mogli oglądać swoje ulubione kanały TV, m.in. Top Kids HD i Nickelodeon HD.

Dla najmłodszych wyselekcjonowane zostały CBebiesDuck TV HDNick Jr. i Baby TV. Starsze dzieci z pewnością znajdą coś dla siebie wśród pozycji emitowanych przez Top Kids HDBoomerangNickelodeon PolskaNickeloden HD i Cartoon Network.

CBeebies (kanał 101) jest brytyjskim kanałem należącym do BBC dla najmłodszych dzieci w wieku od 1. do 6. roku życia. Za jego pośrednictwem można oglądać m.in. „Artystyczne przyjęcie u Pana Robótki” oraz „Andy i zwierzątka”.

Duck TV HD (kanał 105) jest to kanał skierowany do najmłodszych dzieci w wieku od 6. do 36. miesiąca życia, a także ich rodziców. W jego ramówce można znaleźć zarówno proste animacje, jak i bajki.

Nick Jr. (kanał 102) to klasyczny amerykański kanał, na którym przedszkolaki mogą oglądać swoje ulubione bajki i programy, takie jak „Małe czarodziejki”, „Blaze i megamaszyny”, „Rafcio Śrubka” i „Psi patrol”.

Baby TV (kanał 104) jest kanałem dla dzieci w wieku niemowlęcym i przedszkolnym posiadającym w swojej ramówce bajki i filmy animowane pozbawione przemocy.

Top Kids HD (kanał 107) to polski kanał tematyczny skierowany do dzieci i młodzieży. W jego programie można znaleźć klasyczne seriale animowane z lat 80. i 90. XX wieku m.in. w cyfrowo odrestaurowanych wersjach.

Boomerang (kanał 103) jest kanałem przeznaczonym dla dzieci powyżej 6. roku życia. Kanał w głównej mierze nadaje klasyczne produkcje Hanna-Barbera, Warner Bros., MGM i Cartoon Network, takie jak „Różowa Pantera” i „Scooby, gdzie jesteś?”.

Nickelodeon Polska (kanał 114) i Nickelodeon HD (kanał 116) to klasyczne kanały dla dzieci, emitujące hitowe produkcje oraz doskonale znane bajki i filmy animowane.

Cartoon Network (kanał 112) to amerykański kanał prezentujący filmy animowane i seriale dla dzieci i młodzieży, m.in. „Ben 10” i „Clarence: zagubiony w supermarkecie”.

Telewizja Osobista Netii to m.in.: nowoczesny, multimedialny set-top-box z dostępem do kilkunastu aplikacji (m.in. ipla, HBO GO, player, Netia VOD), zaawansowana usługa o nazwie Giganagrywarka oraz ponad 210 kanałów TV w tym 118 w jakości HD.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *