Radio

Ferie zimowe z Radiem ZET

Podczas tegorocznych ferii Radio ZET zawita do dwanastu miejscowości. Zimowe atrakcje czekają na gości odwiedzających górskie kurorty, ale też na mieszkańców miast położonych w innych częściach Polski. Wszystko w ramach akcji “Start do nart z Radiem ZET” oraz “Przebojowa zima Radia ZET”, które ruszają 17 stycznia br.

 

 

 

 

W ramach “Przebojowej zimy Radia ZET” stacja odwiedzi Ustroń (17-19.01), Starogard Gdański (24-26.01), Grudziądz (31.01-02.02), Inowrocław (7-9.02), Kluczbork (14-16.02) oraz Kołobrzeg (21-23.02). Mieszkańcy tych miejscowości będą mogli skorzystać z syntetycznego lodowiska z wypożyczalnią łyżew, zjeżdżalni pontonowej, wziąć udział w zawodach na torze do nart biegowych, a najmłodsi sprawdzą swoje umiejętności snowboardowe w szkółce prowadzonej przez profesjonalnych instruktorów. Wszystkie przygotowane atrakcje odbędą się na specjalnych matach igielitowych, gwarantujących dobrą zabawę dla całych rodzin bez względu na pogodę. W każdą sobotę na miejscu akcji będzie można spotkać się z Marcinem Wojciechowskim, który w godzinach 17-20 na żywo poprowadzi “Listę przebojów Radia ZET”.

W ferie do górskich kurortów ponownie zawitają również miasteczka “Startu do nart z Radiem ZET”. W specjalnych strefach będzie można wziąć udział w licznych zabawach i konkursach z nagrodami, przetestować najnowsze modele sprzętu narciarskiego czy napić się gorącej herbaty i skosztować przygotowanych przekąsek. W miasteczkach przewidziano spotkania z dziennikarzami Radia ZET – Michałem Adamskim, Kamilem Noselem i Michałem Korościelem. Zimowa trasa “Startu do nart z Radiem ZET” liczy sześć przystanków: Czarna Góra (17-19.01), Wisła-Cieńków (24-26.01), Szczyrk-Skrzyczne (31.01-2.02), Czarny Groń (7-9.02), Krynica-Słotwiny (14-16.02) oraz Białka (21-23.02).

Relacje ze wszystkich wydarzeń będzie można usłyszeć na antenie Radia ZET oraz zobaczyć w social mediach stacji.

Producentem obu akcji jest Eurozet Live.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *